salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Dobry architekt wnętrz – po czym go poznać?

Najprawdopodobniej nieraz słyszałeś o architektach wnętrz. Jednak czy aby na pewno wiesz, czym dokładnie się oni zajmują? W dzisiejszych czasach zawód architekta i projektanta wnętrz staje się coraz bardziej popularny, a ludzie zdecydowanie częściej i chętniej korzystają z ich usług.

Jak czyścić elewację zewnętrzną domu?

Wygląd elewacji naszego domu często pozostawia wiele do życzenia. Warunki atmosferyczne, uszkodzenia mechaniczne, upływ czasu często nie pomagają w utrzymaniu pięknego wyglądu naszego domu. Jak można temu zaradzić?

Przewaga podłóg drewnianych nad pozostałymi

Drewno od zawsze było wdzięcznym materiałem do pracy w wielu dziedzinach przemysłu. Niewątpliwie wysokie miejsce zajmuje w budownictwie. Wykorzystuje się je do budowy domów, ale również do wykańczania wnętrz. Co takiego mają podłogi drewniane, że są tak popularne? Są dość drogie, a jednak cały czas mają wielu zwolenników.

Zaciągasz kredyt hipoteczny? Sprawdź, co warto wiedzieć!

Decyzja o wzięciu kredytu należy do najważniejszych w naszym życiu. Dlatego zanim podpiszemy umowę wiążącą nas na okres 30 lub więcej lat na sumę w setkach tysięcy złotych musimy koniecznie zrozumieć to, co kryje się pod pojęciem kredytu hipotecznego.

Odkurzacz dla alergika – jaki model warto wziąć pod uwagę?

Jednym z głównych zaleceń dla alergików jest odseparowanie od czynników wyzwalających reakcją alergiczną. Jeżeli alergia jest wziewna, w takim przypadku warto pamiętać o tym, jak ważne jest regularne odkurzanie, dzięki któremu z domu można usunąć większość zanieczyszczeń i alergenów. Jaki odkurzacz będzie do tego najlepszy?

Dlaczego warto profesjonalnie zaprojektować wnętrze domu?

Zainteresowanie usługami architektów wnętrz jest szczególne duże w większych miastach. Zamieszkujący je ludzie przywiązują większą wagę do wykończenia wnętrza oraz jego funkcjonalności. Dysponują również relatywnie większym budżetem, co otwiera dodatkowe możliwości wykończenia.

Pomaluj mieszkanie z aplikacją

Dekoral przygotował dla swoich klientów ciekawe rozwiązanie ułatwiające szereg decyzji związanych z malowaniem ścian w mieszkaniu. Jaki kolor wybrać? Ile farby powinniśmy kupić? Jak zaplanować cały remont? Na te i wiele innych pytań, odpowie za nas aplikacja iPlaner, a także specjalnie przygotowany e-book „ABC Malowania”.

Planujesz urlop? Zadbaj o bezpieczeństwo swojego domu!

Wreszcie! Przed chwilą kupiłeś bilety do wspaniałej, tętniącej życiem, gorącej Grecji. Już za 2 miesiące będziesz mógł usiąść wygodnie nad brzegiem lazurowej wody i wygrzewając się na rajskiej plaży upajać swe oczy wspaniałymi widokami. Jeszcze chwila, a poczujesz w ustach ten niebiański smak świeżych owoców morza, soczystych warzyw i orzeźwiającego soku z pomarańczy.

Jak przygotować mieszkanie do sprzedaży?

Mieszkanie powinno zrobić na kupującym wrażenie już od pierwszej chwili. Wielu kupców szuka mieszkania, w którym będą mogli od razu zamieszkać, bez konieczności remontów i wprowadzania poważnych zmian. Dlatego postawmy na jasne barwy i przestrzeń. Zróbmy drobne naprawy i uporządkujmy lokal.

Tapety znów na topie

Przez ostatnie lata tapety traktowano nieco po macoszemu. Projektanci wnętrz odkryli je jednak na nowo i obecnie coraz częściej proponują ich używanie. Zalecają, by wykorzystywać je w aranżacjach sypialni, pokojów dziennych z aneksem kuchennym czy też w celu udekorowania pokoju dziecięcego.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2024 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi