salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Nieruchomości, które interesują nie tylko przedsiębiorców

Przedsiębiorcy i osoby prywatne potrzebują dodatkowej zamkniętej przestrzeni, aby przechowywać w niej swój sprzęt, a także, by móc w tym miejscu prowadzić swoją działalność. Obecnie można znaleźć oferty pozwalające na korzystanie z tego typu nieruchomości osobom zainteresowanym użytkowaniem zarówno bardzo dużych, jak i bardzo małych powierzchni. Często są też one przystosowane do prowadzenia konkretnej działalności.

Antidotum na niesprawną wentylację

Wentylacja w dzisiejszych czasach stała się podstawą zarówno w domu, jak i w każdym miejscu pracy. Jest to standard, do którego każdy z nas zdążył się już przyzwyczaić. Jednak często zdarzają się sytuacje, w których wentylacja nie działa prawidłowo. Jak temu zaradzić?

Dom w cenie mieszkania. Czy to możliwe?

Dom powinien być przede wszystkim wygodny, solidny i niedrogi w utrzymaniu. Gdyby na dodatek budżet jego budowy udało się zamknąć w kwocie nie większej od ceny zakupu mieszkania – byłoby idealnie. Podpowiadamy, jak osiągnąć ten cel. Optymalizację kosztów budowy należy rozpocząć dużo wcześniej niż na placu budowy. O tym, ile zamierzamy wydać na budowę domu, trzeba pomyśleć już podczas wybierania projektu. Nie chodzi jednak o to, aby zamówić jak najtańszy projekt, ale żeby wybrać taki, który okaże się tani w budowie. Od poszczególnych cech projektu będzie zależeć nie tylko komfort przyszłych mieszkańców, ale także koszty generowane podczas budowy oraz eksploatacji. Taki dom nie może być duży. To po pierwsze.

Sprzątanie wcale nie musi być trudne!

Zbliżą się piątek, wszyscy marzą o upragnionym weekendzie, a Ty już masz go dosyć, myśląc o nadchodzącym sprzątaniu. Nie oszukujmy się, wiele osób nie znosi robić domowych porządków, kojarzą im się z wielogodzinnym trudem, którego efektów często nie widać zaledwie po kilku godzinach. Sekret udanego i szybkiego sprzątania tkwi w odpowiedniej organizacja i zakup dobrej jakości produktów ułatwiających walkę z brudem. Jak tego dokonać?

Weź udział w konkursie Dekoral, pokaż wszystkim swoje kolorowe inspiracje i wygraj kolorowy IPhone 5C!

Polacy kochają kolory, ale na jakie barwy pomalowaliby swoje mieszkania? Jakie połączenia kolorystyczne wybierają najczęściej? Dekoral, w drugiej edycji akcji Kolorowa Polska chce sprawdzić na jakie kolory Ty pomalowałbyś swoje mieszkanie. Podziel się pomysłem i wygraj iPhone’a 5C w wymarzonym kolorze!

Drewniany, laminowany, kamienny... Jaki blat kuchenny wybrać?

Każdy element wymarzonej kuchni powinien być wybrany z uwagą, znajomością tematu, po porządnej refleksji odnośnie tego, jakie są nasze wymagania. Dotyczy to także blatu kuchennego, który wykorzystywany jest właściwie bez przerwy – musi znosić duże obciążenia oraz działanie skrajnych temperatur. Oprócz funkcji praktycznej ma on też znaczenie ozdobne, warto więc wybrać raz, a dobrze!

Kosztorysowanie remontu, dlaczego jest takie ważne?

Kosztorysowanie remontu, dlaczego jest takie ważne?

Likwidacja szkody z ubezpieczenia domu

Mając wykupioną polisę ubezpieczeniową na dom lub mieszkanie, czujemy się bezpieczniej – zwłaszcza gdy zakres ochrony jest kompleksowy i obejmuje szkody na mieniu ruchomym i nieruchomym.

Z dobrym opałem zima nam niestraszna!

Sezon zimowy co roku zaskakuje drogowców i mieszkańców wielkich miast. Wydawać by się mogło, że zima zawsze przychodzi mniej więcej o tej samej porze, jednak za każdym razem jesteśmy do niej nieprzygotowani. Warto to zmienić, by ten czas nie okazał się przykrym momentem w roku.

Nowoczesne plisy

Poszukiwanie nowych rozwiązań dla domu jest czymś naturalnym. Wielu właścicieli mieszkań i domów dąży do tego, aby ich życie było nie tylko łatwiejsze, ale i przyjemniejsze. W kwestii wyposażenia naszych pomieszczeń mieszkalnych wybór jest naprawdę bardzo duży.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi