salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Jakie trendy w urządzaniu wnętrz będą dominować w 2019 roku?

Z roku na rok mieszkamy coraz ładniej. Dbamy o swoją domową przestrzeń, dobierając do niej takie dodatki, które uczynią z niej przytulne i miłe dla oka wnętrze. Poznajcie nadchodzące trendy w projektowaniu wnętrz w 2019 roku w oparciu o analizę kolorystyczną, materiałową i wzorniczą.  

Twoja luksusowa rezydencja

Nie tylko posiadacze ogromnych wilii i rezydencji urządzają luksusowe wnętrza. Najwyższy standard wykończenia światowej jakości, prawdopodobnie równie dobrze może prezentować się małej kawalerce, jak i w 300-metrowym domu. Tym razem jednak postanowiliśmy przekonać się jak wyposażyć rezydencję. Przysłowie mówi, że diabeł tkwi w szczegółach i w przypadku wykończenia wymarzonego lokum, okazuje się to prawdą, zwłaszcza gdy rzecz dotyczy najdrobniejszych detali. Gdzie zatem szukać fachowego wsparcia w urządzeniu światowego domu? Sprawdzamy. 

Mieszkania deweloperskie w Polsce - ceny w największych miastach

Nowe mieszkania sprzedają się coraz lepiej, podczas gdy sprzedaż lokali z rynku wtórnego pozostaje na stałym poziomie. Deweloperzy budują wiele mieszkań, a większość z nich znajduje nabywców na długo przed zakończeniem inwestycji. Ile kosztują mieszkania od dewelopera w największych polskich miastach? Oto zestawienie przygotowane na podstawie danych zgromadzonych przez serwis Bankier.pl w lipcu 2018 roku.

Komfort siedzenia i leżenia

Jeśli nie liczyć łóżka, to meble tapicerowane, te miękkie, wygodne, są ulubieńcami każdego domu. To na nich można się wygodnie rozsiąść z dobrą książką, z codzienną gazetą albo ulubionym czasopismem. To one pozwalają się zadumać, zasłuchać w dźwiękach muzyki. To one służą człowiekowi oglądającemu telewizję lub zwyczajnie drzemiącemu, gdy program nie porywa, dzień był ciężki, a sen krótki. To na nich układają się nasze ukochane psy i koty, bo wiedzą równie dobrze jak my, gdzie jest najwygodniej.

Moda na deweloperskie

Marzenie o własnym M nie jest tylko domeną młodych. Czasem chcemy poprawić sobie warunki życia, albo najzwyczajniej w świecie rozpoczynamy nowe w innym mieście. I zanim rozpoczniemy przeglądanie ofert, powinniśmy zacząć od ustalenia priorytetów takich jak na przykład wielkość, ilość pokoi, rodzaj bloku czy też dzielnica. Ważnym kryterium będzie też to, czy decydujemy się na mieszkanie z rynku pierwotnego czy też wtórnego. Takie ustalenia pomogą nam dokonać właściwego wyboru, bo przecież z założenia nie szukamy lokum na rok czy na dwa lecz na zdecydowanie dłużej, czasem na całe życie.

Serwisowanie klimatyzacji – co i jak?

Długie i bezproblemowe działanie klimatyzacji jest gwarantowane poprzez regularnie dokonywane przeglądy tej. Odpowiednie serwisowanie prowadzi do wielu korzyści i pozwala wyeliminować większość awarii układów klimatyzacji. Jeżeli więc pragniesz bezproblemowo i naprawdę komfortowo korzystać z klimatyzacji to zapraszamy do naszego tekstu, w którym to przedstawiamy w jaki sposób podchodzić do serwisowania, aby naprawdę wiele na takim działaniu zyskać i być z niego bardzo szczęśliwym.

Eleganckie i nowoczesne komody do salonu

Nowoczesne komody do salonu to dobrze już znane i lubiane rozwiązanie, którego zalety z powodzeniem wykorzystuje się także w innych wnętrzach. Piękne i praktyczne, a do tego uniwersalne – walory estetyczne, które idą w parze z funkcjonalnością to coś, co pozwala na wykorzystanie ich potencjału nie tylko w zakresie ekspozycji, ale i stworzenia wygodnego systemu przechowywania.

Praktyczny salon – rozkładany stolik kawowy

W salonie nie może zabraknąć stolika – to stwierdzenie, z którym zgodzi się większość z nas. Stolik to mebel, przy którym można wykonywać wiele czynności, a bez niego właściwie ciężko wyobrazić sobie komfortową przestrzeń salonową. Stolik pozwala na to, by potrzebne rzeczy mieć zawsze pod ręką. Pozwala na ustawienie kubka z kawą i dogodne ułożenie notatek podczas pracy czy nauki. Ponadto można na nim ustawić ładne dekoracje, nadające stylowego charakteru wnętrzu. Bez stolika nie ma mowy o komfortowym funkcjonowaniu w salonie.

Polskie domy są coraz bardziej inteligentne

Od technologii rodem z science fiction po standard rozwiązań – dziś 70% Polaków uważa, że już za 5 lat nasze domy i mieszkania będą inteligentne. Jedynie 7% osób sceptycznie ocenia prawdopodobieństwo, że smartdom stanie się w bliskiej przyszłości powszechny.

Wypadki się zdarzają

Zazwyczaj zdarza się tak, że los nam nie sprzyja akurat wtedy, kiedy bardzo nam się spieszy lub na czymś nam zależy. Taka złośliwość rzeczy martwych. Takie nieplanowane zdarzenia skutecznie mogą pokrzyżować plany, jak i popsuć humor. Co górze mogą mieć również nieprzyjemne konsekwencje nikt z nas nie chce spóźnić się do pracy czy na egzamin tylko dlatego, że popsuł się samochód lub też zamek w drzwiach mieszkania lub samochodu i po prostu jesteśmy uziemieni.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi