salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Najnowsze modele mebli Kler

Prezentujemy 3 wzory z nowej lini opatrzonej symbolem "W". Meble zostały zaprojektowane w zespole z udziałem włoskich projektantów a ich oficjalna premiera na rynku europejskim będzie miała miejsce podczas największych targów meblarskich w Mediolanie.

Salon kwitnący elegancją – sofa MONZA Fabryki Mebli Gawin

Pełne gotyckich zabytków, leżące w okolicy Mediolanu włoskie miasto Monza to mała ojczyzna producentów tkanin i dywanów, służących pięknu wnętrz naszych domów i mieszkań. Jego nazwą obdarzono również jedną z najnowszych propozycji Fabryki Mebli Gawin – pełną niepowtarzalnej urody przestronną sofę, która, ciesząc oko swym niezwykłym kształtem, będzie niezastąpioną towarzyszką codziennych chwil odprężenia. Przestronna sofa MONZA to mebel, który pozwoli nam wykreować salon komfortowy.

Kanapowa gra w domino

Meble modułowe to właściwa odpowiedź na potrzeby współcześnie urządzających wnętrza. Znajdują zastosowanie zarówno w pokaźnych przestrzeniach domów czy apartamentowców jak i w mieszkaniach o zdecydowanie skromnym metrażu.

Salonowy Książe

W salonowej hierarchii stoi zawsze obok królowej sofy, choć kiedy w odwiedziny przychodzą goście, zwykle ten najważniejszy zasiada właśnie w nim.

SALVATTI – sofy wielu możliwości

Głęboki fiolet, uniwersalna biel, a może awangardowe pasy lub kolorowe kwiaty? Tkanina czy skóra naturalna? Które z rozwiązań najlepiej sprawdzi się na naszych meblach wypoczynkowych?

Pielęgnacja i konserwacja mebli skórzanych

Meble w obiciu skórzanym mogą być nie tylko ciekawym i wielofunkcyjnym rozwiązaniem stylistycznym, ale przede wszystkim piękną inwestycją. Dzięki swojej trwałości i ponadczasowemu charakterowi możemy założyć, że służyć nam będą przez długie lata.

FOLLY – wypoczynek w kobiecym stylu

Mieszkanie współczesnej kobiety powinno być piękne i funkcjonalne. Tej zasadzie podporządkowuje się więc niemal każdy mebel, a w szczególności sofa, która zajmować ma centralne miejsce w salonie. Dziś coraz częściej sięgamy po nowoczesne rozwiązania łączące dobry design z naturalną użytecznością przedmiotów, dlatego tak chętnie wybieramy sofy narożnikowe.

DIUK – szyk i elegancja

Sofy i fotel o eleganckiej, subtelnej linii i klasycznym pokryciu w skórze w odcieniu gorzkiej czekolady będą dobrym pomysłem zarówno do niewielkiej kawalerki, jak przestronnego apartamentu.

Domowy karnawał

Przygotowanie każdej prywatki, a w szczególnie tej karnawałowej, to niemałe wyzwanie lecz także prawdziwa frajda. Musimy zadbać przecież o wiele rzeczy, o dobrą muzykę, smaczne przekąski, pomysłowe drinki, a przede wszystkim wygodną przestrzeń, w której nasi goście czuć będą się swobodnie i komfortowo.

Wycieczka pełna niespodzianek – narożnik TORINO Fabryki Mebli Gawin

Estetycznie niepowtarzalny, szykownie elegancki i niesamowicie wygodny – oto narożnik TORINO, propozycja z najnowszej kolekcji tapicerowanych mebli wypoczynkowych Fabryki Mebli Gawin. Stanowiąc wysmakowaną wizualnie kompozycję, daje nam jednocześnie szansę wykreowania przyjaznej domowej przestrzeni, wypełnionej aurą komfortu i odprężenia.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2024 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi