salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Przepych czy minimalizm? – urządź swój salon z Dekoria.pl

W salonie spędzamy większą część dnia. To miejsce spotkań towarzyskich, rozmów z rodziną i odpoczynku po ciężkim dniu w pracy. To tu kierujemy swoje pierwsze kroki po wejściu do domu. Zadbajmy, aby salon był odzwierciedleniem naszego charakteru. Dekoria.pl pomoże urządzić go tak, byśmy czuli się jak u siebie.

Salon słodkich marzeń...

Zapach porannej kawy z pianką, smak słodkich ciasteczek, jogurtu i obraz ruchu opanowującego cały dom budzący się do życia z początkiem dnia… Powrót do domu, smak lekkiego obiadu z doskonałą sałatką, lampką białego wina i delikatnymi pocałunkami ukochanych osób… Popołudniowa drzemka przed telewizorem… Koleżanki wpadły na kolację, dużo śmiechu,dzieci śpią słodko w łóżeczkach, mąż bryluje jak zawsze, jesteś z niego dumna… Twój salon szczęścia.

Salon – serce domu

Salon jest wizytówką domu, ale często także okazjonalną sypialnią, miejscem do pracy i placem zabaw dzieci. Życie wymusza różne sytuacje, a to pomieszczenie musi temu sprostać. Warto urządzić je funkcjonalnie, z myślą o przyszłych zmianach jakie przyniesie czas.

Salon - projekty Glazurmaster

Nie wiesz co zrobić ze swoim pokojem gościnnym, aby był przytulny? Glazurmaster może Ci pomóc. www.glazurmaster.pl

Podróż do przyszłości – GAWIN DESIGN

Porażają pięknem i onieśmielają – oryginalną nowoczesnością, wysublimowaną elegancją, bezpretensjonalną kolorystyką, ekskluzywnością komfortu. Meble z nowej kolekcji GAWIN DESIGN, efekt współpracy z polskimi i włoskimi projektantami, zostały stworzone z myślą o najbardziej nawet wyrafinowanych gustach. Te meble mają własną osobowość, kreują przestrzeń, przyciągają uwagę i zapadają w pamięć niczym futurystyczne rzeźby, będąc zarazem kwintesencją wygody i komfortu. Twórcze połączenie nowatorskich rozwiązań i oryginalnych form ze skórą, damą wśród materii, synonimem luksusu, tworzy nowe wnętrza – zachwycające elegancją i kuszące obietnicą estetycznych doznań.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2022 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi