salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Tapety znów na topie

Przez ostatnie lata tapety traktowano nieco po macoszemu. Projektanci wnętrz odkryli je jednak na nowo i obecnie coraz częściej proponują ich używanie. Zalecają, by wykorzystywać je w aranżacjach sypialni, pokojów dziennych z aneksem kuchennym czy też w celu udekorowania pokoju dziecięcego.

Porównanie mebli technorattanowych z meblami drewnianymi

Wybór mebli ogrodowych i tarasowych to nie lada wyzwanie. Komplet powinien być zarówno wygodny, jak i wytrzymały, a ponadto dobrze wpisujący się w otoczenie. Dlatego meble do ogrodu drewniane, które wspaniale komponują się z naturalną zielenią, wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. Mają one jednak swoje ograniczenia, warto zatem rozważyć świetną alternatywę – czyli meble z technorattanu. Sprawdź, jak wypadają one w porównaniu z modelami drewnianymi!

Jaką farbę do ścian najlepiej wybrać?

Współcześnie malowanie jest zdecydowanie popularniejszą metodą zdobienia ścian niż pokrywanie ich tapetą. Jednak by efekt naszej pracy nie tylko świetnie się prezentował, ale także był trwały, musimy wybrać odpowiednią farbę. Na co zatem zwrócić uwagę?

Jak zapewnić bezpieczeństwo w pobliżu zbiornika na gaz

Bezpieczeństwo eksploatacji przydomowej instalacji gazu płynnego zależy zarówno od sposobu, w
jaki zostanie ona zamontowana, jak i od tego, czy użytkownicy będą przestrzegali zasad bezpieczeństwa w kontakcie z nią.

Architektura Wnętrz - Jak Wybrać Odpowiedniego Specjalistę?

Odpowiednie urządzenie wnętrza jest jednym z najistotniejszych czynników, które wpływają na wygodę, komfort oraz ogólne zadowolenie z użytkowania przestrzeni. Co zrobić i na co warto zwrócić uwagę, przygotowując się do tego istotnego kroku aranżacji wnętrza?

Jak urządzić wnętrze w Poznaniu?

Duże miasta zwykle są pełne przepychu. Już sam fakt, że dyspozycji jest znacznie większa przestrzeń sprawia, że istnieje znacznie więcej możliwości, by jednak ją zaaranżować. Dlatego warto jest zgłosić się do specjalisty, który będzie nam mógł w tym pomóc.

Lakierowanie drewnianej podłogi krok po kroku

Drewniane podłogi wymagają starannej pielęgnacji oraz dobrej konserwacji. Jeśli decydujemy się na zastosowanie lakieru, warto pamiętać o starannym przygotowaniu podłoża. Nie bez znaczenia jest także wybór odpowiedniego produktu i narzędzi.

Usługi wykończeniowe, czyli tam gdzie liczy się profesjonalizm

Coraz więcej osób decyduje się na mieszkania w starych kamienicach w dużych polskich miastach (takich jak np. Kraków, Wrocław czy Gdańsk). Kluczem w efektownym wyglądzie takiego typu mieszkania są dokładnie przeprowadzone prace wykończeniowe. Jak więc zapewnić sobie spokój i fachową usługę?

Nieruchomości, które interesują nie tylko przedsiębiorców

Przedsiębiorcy i osoby prywatne potrzebują dodatkowej zamkniętej przestrzeni, aby przechowywać w niej swój sprzęt, a także, by móc w tym miejscu prowadzić swoją działalność. Obecnie można znaleźć oferty pozwalające na korzystanie z tego typu nieruchomości osobom zainteresowanym użytkowaniem zarówno bardzo dużych, jak i bardzo małych powierzchni. Często są też one przystosowane do prowadzenia konkretnej działalności.

Antidotum na niesprawną wentylację

Wentylacja w dzisiejszych czasach stała się podstawą zarówno w domu, jak i w każdym miejscu pracy. Jest to standard, do którego każdy z nas zdążył się już przyzwyczaić. Jednak często zdarzają się sytuacje, w których wentylacja nie działa prawidłowo. Jak temu zaradzić?

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi