salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Sprzątanie wcale nie musi być trudne!

Zbliżą się piątek, wszyscy marzą o upragnionym weekendzie, a Ty już masz go dosyć, myśląc o nadchodzącym sprzątaniu. Nie oszukujmy się, wiele osób nie znosi robić domowych porządków, kojarzą im się z wielogodzinnym trudem, którego efektów często nie widać zaledwie po kilku godzinach. Sekret udanego i szybkiego sprzątania tkwi w odpowiedniej organizacja i zakup dobrej jakości produktów ułatwiających walkę z brudem. Jak tego dokonać?

Weź udział w konkursie Dekoral, pokaż wszystkim swoje kolorowe inspiracje i wygraj kolorowy IPhone 5C!

Polacy kochają kolory, ale na jakie barwy pomalowaliby swoje mieszkania? Jakie połączenia kolorystyczne wybierają najczęściej? Dekoral, w drugiej edycji akcji Kolorowa Polska chce sprawdzić na jakie kolory Ty pomalowałbyś swoje mieszkanie. Podziel się pomysłem i wygraj iPhone’a 5C w wymarzonym kolorze!

Drewniany, laminowany, kamienny... Jaki blat kuchenny wybrać?

Każdy element wymarzonej kuchni powinien być wybrany z uwagą, znajomością tematu, po porządnej refleksji odnośnie tego, jakie są nasze wymagania. Dotyczy to także blatu kuchennego, który wykorzystywany jest właściwie bez przerwy – musi znosić duże obciążenia oraz działanie skrajnych temperatur. Oprócz funkcji praktycznej ma on też znaczenie ozdobne, warto więc wybrać raz, a dobrze!

Kosztorysowanie remontu, dlaczego jest takie ważne?

Kosztorysowanie remontu, dlaczego jest takie ważne?

Likwidacja szkody z ubezpieczenia domu

Mając wykupioną polisę ubezpieczeniową na dom lub mieszkanie, czujemy się bezpieczniej – zwłaszcza gdy zakres ochrony jest kompleksowy i obejmuje szkody na mieniu ruchomym i nieruchomym.

Z dobrym opałem zima nam niestraszna!

Sezon zimowy co roku zaskakuje drogowców i mieszkańców wielkich miast. Wydawać by się mogło, że zima zawsze przychodzi mniej więcej o tej samej porze, jednak za każdym razem jesteśmy do niej nieprzygotowani. Warto to zmienić, by ten czas nie okazał się przykrym momentem w roku.

Nowoczesne plisy

Poszukiwanie nowych rozwiązań dla domu jest czymś naturalnym. Wielu właścicieli mieszkań i domów dąży do tego, aby ich życie było nie tylko łatwiejsze, ale i przyjemniejsze. W kwestii wyposażenia naszych pomieszczeń mieszkalnych wybór jest naprawdę bardzo duży.

Wnętrze w stylu prowansalskim

Prowansja kojarzy się nam głównie z ziołami, które zapewne często wykorzystujemy w naszych kuchniach. Mieszanka zapachów bazylii, rozmarynu, tymianku i szałwii rozbudza nasze zmysły, wprawia w doby nastrój.

Rolety – filtr ochronny dla domu

Oczywiste jest, że latem oczy chroni się okularami przeciwsłonecznymi, a skórę specjalnymi kremami z filtrami UVA i UVB. Podobnie zimą, gdy słońce nieco mniej grzeje, ale jego promienie mogą być równie szkodliwe. Dlaczego więc świadomie pozwolić, by meble, ściany lub inne przedmioty w mieszkaniu, zyskały niechcianą i „niezdrową” opaleniznę? Jednak w przypadku domu to nie krem przeciwsłoneczny ogranicza dostęp światła do wnętrza, ale odpowednie rolety.

Dom i firma w jednym? To rozwiązanie ma wiele zalet!

Mniejsze koszty i oszczędność czasu to podstawowe zalety wynikające z wydzielenia części domu mieszkalnego na lokal użytkowy. Ci, którzy prowadzą działalność gospodarczą coraz chętniej korzystają z takiego rozwiązania. Czy warto? O czym należy pamiętać w takiej sytuacji?

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2018 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi