salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Rolety wewnętrzne czy zewnętrzne - czym się kierować przy wyborze?

Rolety wewnętrzne czy zewnętrzne? Każda propozycja ma zalety i wady, pozwala na uzyskanie innych efektów.

Jak urządzić i oświetlić wnętrza w stylu hi-tech?

Hi-tech to jeden z tych stylów wnętrzarskich, które albo się kocha, albo nienawidzi. Na pewno nie jest to styl dla każdego. Jeśli jednak lubisz otaczać się nowymi technologiami i futurystycznymi formami, nie przeszkadzają Ci syntetyczne materiały i zależy Ci na maksymalnie funkcjonalnej przestrzeni, zakochasz się we wnętrzach hi-tech. Jak uzyskać klimat hi-tech w mieszkaniu? Jakie lampy wiszące wpisują się w design przyszłości? Podpowiadamy!

Ubezpieczenie murów — czy taka polisa wystarczy

Możesz ubezpieczyć mieszkanie w różnym zakresie. Ubezpieczenie murów wchodzi w skład najbardziej podstawowej polisy. Czy taka decyzja faktycznie się opłaca i zapewni Ci odpowiednią ochronę? Czym właściwie jest ubezpieczenie murów? Jaka jest wówczas maksymalna suma ubezpieczenia i orientacyjna składka? Tego dowiesz się z dzisiejszego artykułu.

Jakie płytki sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach?

Obecnie panujące trendy w aranżacji wnętrz ukierunkowane są na urządzanie pomieszczeń w stylu nowoczesnym. Nie jest to wyłącznie podyktowane przez modę, ale przede wszystkim przez dopasowanie tego trendu do gustu współczesnych ludzi. Cechą charakterystyczną nowoczesnego jest minimalizm, funkcjonalność i prostota. Domownicy mają odczuwać przestronność i dostrzegać harmonijną całość. Stworzony azyl ma być odległy od codziennego zgiełku i pośpiechu. W tych wnętrzach nie ma miejsca na przypadek. Wszystko musi być ze sobą spójne, dlatego wybór płytek do pomieszczeń nie może być przypadkowy. Muszą odpowiadać warunkom podyktowanym przez nowoczesne aranżacje.

Kolor zielony w Twoim wnętrzu? Postaw na kolor spokoju

Zieleń to ukojenie, relaks, spokój. To też natura, którą tak chętnie chcemy mieć wokół siebie. Dlaczegóż by więc zieleni nie zaprosić do swojego domu? Może sprawdzić się w aranżacji każdego wnętrza.

Jak szybko i niskim kosztem zbudować domową szklarnię?

Coraz więcej osób posiadających w ogrodzie wolną przestrzeń, decyduje się na szklarnię ogrodową. Budowa szklarni jest stosunkowo tania i niezbyt trudna, szczególnie jeśli dobrze się do niej przygotujemy.

Jak zadbać o dobre oświetlenie schodów? Sposób jest bajecznie prosty

Odpowiednie oświetlenie schodów to szczególnie istotna kwestia. Nie chodzi tu wyłącznie o estetykę domu i odpowiednią prezentację, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo Twoje i innych domowników. Nie trudno sobie wyobrazić sytuację, gdy idąc po ciemku, potykasz się i przewracasz, bo nie widzisz kolejnych stopni.

Lampy zewnętrzne - jaki model wybrać?

Planując kupno lub budowę domu, skupiamy się głównie na elewacji i wyposażeniu wnętrza. Planujemy kolory ścian, rozmieszczenie, rozmyślamy nad kolorem drewna, ale czy zwracamy uwagę na bezpieczeństwo? To właśnie zapewniają właściwie dobrane lampy zewnętrzne. Oświetlenie zazwyczaj wybieramy na końcu i tratujemy jak dodatek do całości aranżacji. Ważne jednak, aby kwestię oświetlenia przemyśleć już na samym początku planowania i budowy domu. To właśnie wtedy możesz przewidzieć, gdzie najlepiej umiejscowić źródła światła i zadbać o odpowiednie do tego warunki. Dziś przystajemy na moment, by móc przyjrzeć się właśnie tego typu lampom. Jakie oświetlenie zewnętrzne wybrać? Jakie lampy będą najlepsze?

Sprawdź, jak ważne jest utrzymanie piekarnika w czystości

Regularnie sprzątasz kuchnię, ale tylko w tych miejscach, które obejmujesz wzrokiem? Zadbaj też o wnętrze swoich urządzeń, takich jak chociażby piekarnik. Dowiedz się, czym może skutkować użytkowanie brudnego urządzenia i jak ułatwić sobie jego mycie.

Profesjonalny system drzwi przesuwnych połączeniem funkcjonalności z wyjątkową ozdobą?

Systemy drzwi przesuwnych od kilku lat są coraz chętniej wybieranym rozwiązaniem w aranżacji wnętrz. Trudno się temu dziwić, gdyż oferują użytkownikom niebagatelne możliwości, zarówno jeśli chodzi o ich walory wizualne, jak i funkcjonalność. Nie czekaj więc i już teraz dowiedz się, czym dokładnie charakteryzują się systemy przesuwne.

1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2024 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi