salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Sinfonia

Mebel królujący w wielkich salonach. Sofy, budowane z modułów mogą tworzyć asymetryczne, rozległe i leniwe układy. Duża, mocna bryła mebla daje niezwykły efekt – mięciutkie, łagodnie opadające pod naciskiem siedzisko gwarantuje komfort naprawdę wyjątkowy i godny najdostojniejszych gości..

Sarabanda

Uporządkowanie. Stabilność. A jednak wciąż kobieca elegancja. To wszystko charakteryzuje nowy zestaw do salonu - Sarabanda, marki Kler.

Zabawa konwencją z kolekcją Rafael

Czy można połączyć zamiłowanie do mebli stylizowanych z sympatią dla nowoczesności? Kontrastowe zestawienia mogą zagościć w naszych wnętrzach tworząc wystrój o oryginalnym charakterze. Stylizowane kształty brył z kolekcji Rafael harmonijnie wkomponują się w przestrzenie nowoczesnych domów i mieszkań, bez osiągnięcia niepożądanego efektu przypadkowości.

Najnowsze modele mebli Kler

Prezentujemy 3 wzory z nowej lini opatrzonej symbolem "W". Meble zostały zaprojektowane w zespole z udziałem włoskich projektantów a ich oficjalna premiera na rynku europejskim będzie miała miejsce podczas największych targów meblarskich w Mediolanie.

Salon kwitnący elegancją – sofa MONZA Fabryki Mebli Gawin

Pełne gotyckich zabytków, leżące w okolicy Mediolanu włoskie miasto Monza to mała ojczyzna producentów tkanin i dywanów, służących pięknu wnętrz naszych domów i mieszkań. Jego nazwą obdarzono również jedną z najnowszych propozycji Fabryki Mebli Gawin – pełną niepowtarzalnej urody przestronną sofę, która, ciesząc oko swym niezwykłym kształtem, będzie niezastąpioną towarzyszką codziennych chwil odprężenia. Przestronna sofa MONZA to mebel, który pozwoli nam wykreować salon komfortowy.

Kanapowa gra w domino

Meble modułowe to właściwa odpowiedź na potrzeby współcześnie urządzających wnętrza. Znajdują zastosowanie zarówno w pokaźnych przestrzeniach domów czy apartamentowców jak i w mieszkaniach o zdecydowanie skromnym metrażu.

Salonowy Książe

W salonowej hierarchii stoi zawsze obok królowej sofy, choć kiedy w odwiedziny przychodzą goście, zwykle ten najważniejszy zasiada właśnie w nim.

SALVATTI – sofy wielu możliwości

Głęboki fiolet, uniwersalna biel, a może awangardowe pasy lub kolorowe kwiaty? Tkanina czy skóra naturalna? Które z rozwiązań najlepiej sprawdzi się na naszych meblach wypoczynkowych?

Pielęgnacja i konserwacja mebli skórzanych

Meble w obiciu skórzanym mogą być nie tylko ciekawym i wielofunkcyjnym rozwiązaniem stylistycznym, ale przede wszystkim piękną inwestycją. Dzięki swojej trwałości i ponadczasowemu charakterowi możemy założyć, że służyć nam będą przez długie lata.

FOLLY – wypoczynek w kobiecym stylu

Mieszkanie współczesnej kobiety powinno być piękne i funkcjonalne. Tej zasadzie podporządkowuje się więc niemal każdy mebel, a w szczególności sofa, która zajmować ma centralne miejsce w salonie. Dziś coraz częściej sięgamy po nowoczesne rozwiązania łączące dobry design z naturalną użytecznością przedmiotów, dlatego tak chętnie wybieramy sofy narożnikowe.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi