salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Kolorowe Wycieraczki

Przedstawiamy kolorową kolekcję wycieraczek Gift Company. Każda w cenie 104 zł. Do zakupu na: www.CzerwonaMaszyna.pl

Zmiana wystroju wnętrza – szybko, łatwo i tanio

Nowy, żywy kolor w mieszkaniu to doskonała broń w walce z jesiennym przygnębieniem. Czasami wystarczy zmienić detal, aby tanio i szybko przeobrazić wnętrze. Sprzęty i dekoracje z metalu i drewna doskonale się do tego nadają. Ekspresową metamorfozę dodatków i mebli zapewni Everal Aqua marki Tikkurila.

Fabryka Porcelany

Figurki porcelanowe to rzeźby o awangardowej formie, oszczędnej dekoracji i idealnie wyważonej linii - tak charakterystycznej dla połowy ubiegłego wieku. Zaprojektowane zostały one przez artystów i projektantów z IWP takich jak: Henryk Jędrasiak, Hanna Orthwein, Mieczysław Naruszewicz, Lubomir Tomaszewski i wielu innych. To paradoks, który się już nigdy w historii nie powtórzy, że tej klasy artyści tworzyli razem, wzajemnie się wspierając w warunkach, jakie powstały w Polsce po II wojnie światowej.

Pełna blasku jesień dzięki Lucios – nowej kolekcji oświetlenia marki Lirio.

Stylowe lśnienie? Niemożliwe bez nowej armatury oświetleniowej marki Lirio. Ze swoimi koncentrycznymi cylindrami Lucios rozpoczyna nowy rozdział w kreowaniu atmosfery: pełen blasku i szczególny, a jednocześnie nie przytłaczający.

Wytworna szarość

W ostatnim sezonie w modzie triumfowała szarość. Tendencja ta od razu odbiła się echem w sztuce urządzania wnętrz. Szary świetnie radzi sobie w domowych przestrzeniach wydobywając piękno innych barw oraz wprowadzając spokój i harmonię

Kolekcja Home&You na sezon jesienno-zimowy

ELEGANCE


Kolekcja elegance to piękno i wyrafinowana prostota. Cechuje ją monochromatyczność barw i wyszukane wzornictwo. W sezonie jesień-zima proponujemy złoto i beże z odrobiną pudrowego różu. Gustowne pepity łączą się ze złotymi ornamentami. Prostota form bez zbędnych ozdobników dają efekt ładu i harmonii.

Kwiaty w modzie i wnętrzu

Trendy w kwiatach, modzie i wnętrzarstwie są ściśle ze sobą powiązane. Są wynikiem obserwacji tzw. trendsetterów, wśród których styliści kwiatów, projektanci wnętrz i kreatorzy mody wyznaczają trendy na dany sezon. Kolory i dodatki, proponowane na pokazach mody oraz targach meblarskich, królują także w trendach kwiatowych.

Magia wnętrza

Pomalowanie ścian ,,zwykłą" farbą już nie wystarcza. W odróżnieniu od jednobarwnych powierzchni, powłoki laserunkowe nadają ścianom wyjątkowy charakter i stają się ozdobą całego pomieszczenia. Warto eksperymentować. Lazury dają wiele możliwości i nie trzeba być fachowcem aby wykreować oryginalne wnętrze.

Lista prezentów ślubnych

Ślub to jedna z najpiękniejszych i najważniejszych chwil w życiu człowieka. O niesamowitej magii tego wydarzenia nie trzeba nikogo przekonywać. Radość, nieopisane szczęście i poczucie spełnienia, które mu towarzyszą, sprawiają, że czar tych chwil jest nie do powtórzenia. By pomóc młodej parze w stawianiu pierwszych kroków na nowej wspólnej drodze, warto dobrze przemyśleć zakup prezentu. Villa Italia proponuje idealne rozwiązanie zarówno dla nowożeńców, jak i dla zaproszonych gości - Listę Prezentów Ślubnych.

Jaką farbę wybrać?

Planując malowanie ścian, myślimy głównie o kolorach. Tymczasem równie ważny jest odpowiedni dobór farby ze względu na jej właściwości. Zależy nam przecież, żeby pomalowana ściana zachowała nienaganny wygląd przez kilka lat.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2024 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi