salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Niezwykłe dekoracje - naklejki Home Interiors

Naklejki ścienne zapewniają doskonałą dekorację ścian i pomieszczeń w ciągu kilku minut. Są one samoprzylepne, łatwe do naniesienia, można je zdjąć i użyć ponownie. W celu montażu naklejek należy wybrać gładką powierzchnię, taką jak np. ściana, kafelki lub drzwi.

Kolekcja świąteczna IKEA 2008

Gdziekolwiek na świecie zamierzacie świętować. Najważniejsze, żeby być razem i cieszyć się wspólnie spędzanym czasem. Można być tradycjonalistą, albo na wskroś nowoczesnym, a może i tym i tym. Z nową zimową kolekcją świąteczną IKEA KALLT, wszystko jest możliwe.  

Nowy Design z Galerią Limonka

Galeria Limonka wprowadziła na rynek nową designerską kolekcję akcesorii kuchennych.

Zaaranżuj swój salon z Home&You

Home&You przedstawia nowe elementy aranżacyjne i akcesoria do salonu.

Akcesoria łazienkowe

Home&You przedstawia najnowszą dostępną kolekcję akcesorii łazienkowych.

Nowoczesny design

W poznańskiej Galerii Domino spotyka się wygoda i nowoczesny design. Można przysiąść na krześle zaprojektowanym przez Patricię Urquiola dla firmy Molteni, które jak każda kobieta nie ogranicza się do jednego stroju. Do krzesła, podobnie jak fotela i szezlongu z tej samej serii, można zamówić kilka "sukienek" i uzyskać wystrój bądź to bardziej domowy lub wizytowy, oficjalny, elegancki, czy glamour w zależności od nastroju.

Kolekcja porcelany Home&You

Home&You prezentuje najnowszą kolekcję porcelany.

Duże zmiany małym kosztem

Najczęściej przeprowadzane remonty domowe polegają na odświeżeniu koloru ścian. Zwykle co kilka lat decydujemy się na malowanie pomieszczeń, najczęściej pokrywając ściany kolejną warstwą białej emulsji. Jednak chcąc radykalnej odmiany warto wybrać odważniejsze kolory lub zastosować efektowne dekoracje ścienne i sufitowe.

Aranżacje kwiatowe modne zimą 2008

Liczne badania prowadzone wśród różnych grup społecznych potwierdzają, że w ostatnich czasach w znacznym stopniu zmienił się sposób postrzegania świata. Ludzie mają bardziej optymistyczne nastawienie i starają się dostrzegać w wielu rzeczach ich pozytywne strony. Częściej puszczają wodze fantazji i otaczają się w znacznie większym stopniu niż przed laty zabawnymi, przyciągającymi wzrok przedmiotami, częstokroć wywołującymi zachwyt, zaskoczenie i miłe refleksje.

Kwiecista zastawa stołowa

Prezentujemy kolorową zastawę stołową Rorstrand Kurbits,w której przeważają motywy kwiatowe. Do zakupu w sklepie CzerwonaMaszyna.pl

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi