salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Poczuj się stylistą - stwórz oryginalną, świąteczną aranżację

Trochę wyobraźni, kilka przydatnych elementów dekoracyjnych i nawet bez "uszczuplania" świątecznego budżetu możemy stworzyć niepowtarzalną aranżację.

Wnętrze w świątecznej szacie

Okres Świąt Bożego Narodzenia to najbardziej wyczekiwany czas w roku. Kojarzy się z blaskiem świec, zapachem choinki i piernika, a także spotkaniami w rodzinnym gronie. Tę niecodzienną atmosferę warto podkreślić odpowiednimi dekoracjami. Szeroką ofertę nastrojowych i stylowych akcesoriów świątecznych proponują markety Praktiker.

Klimat świąt światłem malowany

Chociaż do Bożego Narodzenia zostało jeszcze trochę czasu, to jednak powoli daje się wyczuć klimat zbliżających się świąt. Ulice i sklepy przybierają już świąteczną szatę. My natomiast, podpowiemy jak zaaranżować światłem zarówno przydomową przestrzeń oraz wnętrze domu. A ponieważ święta to także prezenty przedstawimy kilka ciekawych pomysłów na oryginalne, ale przede wszystkim praktyczne podarunki dla najbliższych.

Nowe wzory szyb hartowanych w drzwiach

Oferta marki Classen została poszerzona o nowe opcje przeszkleń, dostępne w drzwiach z kolekcji Andromeda. Dzięki temu z łatwością dopasujemy skrzydła drzwiowe do wnętrz zaaranżowanych w niemal każdym stylu.

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Delikatne promienie słońca budzą cię ze snu, otwierasz oczy widzisz dookoła jedwabne poduszki, miękką, delikatną pościel, ogromne łóżko z baldachimem. Jesteś we wspaniałej sypialni, meble jak z bajki, wiatr lekko unosi woalową zasłonkę zawieszony w oknie, i nagle słyszysz okropny dźwięk budzika który aż wwierca się w uszy otwierasz oczy i widzisz swój pokój.

Nim zabłyśnie Pierwsza Gwiazdka…

Zapach domowych potraw, goździków, pięknie ubrana choinka, oczekiwanie na prezenty, ale przede wszystkim czas spędzany w gronie najbliższych. Wszystko to składa się na jedyny w swoim rodzaju, bożonarodzeniowy nastrój. Wisienkę na torcie stanowią iście świąteczne dekoracje.

PRZEPIS NA WZÓR

Paski, kraty, cętki, kwiaty. Jest ich mnóstwo, potrafią zachwycić ekspresją, rysunkiem czy zestawieniem barw. Wzory, bo o nich mowa, są jednak kapryśne i wymagają starannie dobranego towarzystwa. Inaczej, stworzą przytłaczający chaos. Jeśli jednak dobrze się nimi posłużyć, pomogą wykreować indywidualny charakter w każdym wnętrzu.

Stół w świątecznej kreacji

Funkcjonalny stół oraz dopasowane do niego, wygodne krzesła to niezbędny element każdego domu. O tym nie trzeba nikogo przekonywać. Są jednak sytuacje, kiedy meble te pełnią szczególną rolę. Czas, w którym nabierają one wyjątkowego znaczenia – święta. Zapraszamy do świątecznego stołu.

Święta w wymiarze lux

„Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy, dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszystkie spory. Niebo ziemi, niebu ziemia, wszyscy wszystkim ślą życzenia” – słowa tej piosenki najlepiej odzwierciedlają świąteczny czas. Aby jednak był on taki jak w piosence trzeba poczynić do niego pewne przygotowania.

Wycinanki w oknie – nowość wśród zasłon panelowych

Jednym z najciekawszych motywów w modzie oraz dekoracji wntętrz jest obecnie motyw wycinanki etno lub wycinanki nawiązującej do orientu lub do stylów historycznych.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2024 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi