salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Drewnochron kreuje modę na drewno

Popołudniowy odpoczynek w ogrodzie, grill z przyjaciółmi pod dachem altanki, relaks w wygodnych drewnianych fotelach w kolorze Venge, odseparowani od świata drewnianym płotem, w kolorze Sapella. Drewnochron lakierobejca żelowa to absolutna nowość na polskim rynku, to lakierobejca ułatwiająca aplikację, bowiem dzięki konsystencji żelu nie kapie podczas malowania. Pozwoli cieszyć się oryginalnymi kolorami drewnianych mebli zarówno domowych jak i ogrodowych, okien i drzwi, ogrodzeń drewnianych, bram i altanek przez długie lata, zachowując ich naturalny charakter.

Wiosna we wnętrzu

Za oknem coraz cieplej, przyroda znowu budzi się do życia. Ta wiosenna atmosfera sprawia, że mamy ochotę na zmiany — nową fryzurę, garderobę i nowy wystrój mieszkania. Chcemy pozbyć się zimowej ociężałości i tak jak przyroda zacząć od nowa. JEDYNKA® KOLOR pomoże nam odmienić nasze najbliższe otoczenie.

Koła w ruch

Współcześnie obserwujemy przenikanie się różnych stylów w urządzaniu wnętrz. Jeśli chcemy uniknąć zdecydowanych zmian wystroju lub preferujemy jednolity kolor ścian, możemy nadać im wyrazistość dzięki motywom dekoracyjnym. Styliści marki Beckers polecają geometryczne dekoracje, które znakomicie prezentują się zarówno w przestronnych domach, jak i w kawalerkach.

Wiosenne nowości marki Villa Italia

Wraz z cieplejszymi podmuchami wiatru świat nabiera barw, a wraz z nim odmienia się nasz nastrój. Nagle mamy ochotę na zmiany - nowa fryzura, dieta, garderoba... I koniecznie nowy wystrój mieszkania! Marka Villa Italia pomoże Ci odmienić Twoje najbliższe otoczenie - specjalnie dla Ciebie przygotowała kilka wiosennych nowości.

Farba pod lupą

Decydując się na malowanie mieszkania i zastanawiając się nad wyborem farby, skupiamy się na wyborze jej koloru, często zapominając o jej właściwościach technicznych. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, badaniach laboratoryjnych i testach, specjaliści marki Beckers podpowiadają jakie cechy są najważniejsze dla skutecznego produktu do malowania wnętrz.

Pasy, paski, paseczki…

Pionowe i poziome. Szerokie lub wąskie. Dwukolorowe albo wielobarwne. Pomysłów na zastosowanie pasów na ścianach jest całe mnóstwo. W zależności od upodobań zawsze dobierzemy odpowiednie paski do danego wnętrza. Moda na nie jest uniwersalna. Dlatego warto się z nią zapoznać bliżej.

Frontem do kolorów

Wiele osób uważa, że sercem każdego domu jest kuchnia, która tętni życiem nie tylko podczas przygotowywania posiłków. Po latach mamy ochotę zmienić jej wystrój, ale wysokie koszty i pracochłonność procesu zniechęcają do podjęcia decyzji o remoncie. Jest na to rada. Za pomocą emalii i lakierów marki Beckers można odświeżyć lub całkowicie zmienić wygląd kuchennych szafek.

Profesjonalne efekty dekoracyjne miejsc publicznych

Wykończenie wnętrz w obiektach użyteczności publicznej wymaga odpowiednich farb, które nie tylko dokładnie pokryją powierzchnię, ale także będą odporne na ścieranie, kurz i obicia, czyli zapewnią odpowiedni efekt estetyczny na długi czas. Dzięki nowoczesnym technikom dekoracyjnym obiekty użyteczności publicznej nie muszą już być szare i monotonne. Przy użyciu innowacyjnych farb ściany mogą mienić się metalicznym blaskiem, imitować marmur lub szkło. Dzięki ich zastosowaniu można tworzyć intrygujące wzory oraz nieszablonowe zestawienia, które wyróżnią dane miejsce na tle innych, a także stworzą jego niepowtarzalny klimat.

Czysta biel fińskiej zimy

Fińskie, zimowe krajobrazy należą do jednych z najpiękniejszych. Natura w najczystszej postaci. Zaśnieżone lasy, zamarznięte jeziora, nieograniczone przestrzenie. Surowy klimat ma wyraźny wpływ na wystrój wnętrz i kolory jakie w nich występują.

Ściany rzeźbione srebrem i złotem

Barokowy przepych lub dyskretny blask luksusu. Złote lub srebrne wzory wykonane bejcą Decor Vägglasyr marki Beckers ozdobią nawet niepozorne wnętrze. Daj się zainspirować i zaprojektuj swój dom z rozmachem.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23  


rtv/agd






DEKORACJE



© 2004 - 2024 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi