salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Szare atelier

Spokój, przestrzeń i wyrafinowanie: w tym stylu, rośliny oddziaływają na charakter wnętrza oraz jego mieszkańców, wnosząc niezwykły spokój. „Celowo wybrałam do mojego domu rośliny, które jako przeciwwagę dla szumu i gwaru ulicy, wyciszają go”, mówi Zara Caland (36), nauczycielka angielskiego i historii.

Okno z pomysłem

Dekoracje okienne to nowa branża sieci KOMFORT. Już niebawem jej produkty pojawią się w sklepach w całej Polsce oraz w ofercie e-sklepu. Tkaniny dekoracyjne dostępne w KOMFORcie to różnorodność i wysoka jakość zgodna z aktualnymi trendami.

Wyjątkowa kolekcja dywanów Esprit już w KOMFORCIE

Sieć KOMFORT stale rozszerza swoją bogatą ofertę dywanów. Zwracając szczególną uwagę na obowiązujące trendy oraz ekskluzywność proponowanych produktów. Tym razem do sprzedaży trafiła jedyna w swoim rodzaju, najnowsza kolekcja Esprit Home Carpets 2009. Dostępna na wyłączność w sieci KOMFORT.

Rośliny wnoszące spokój do wnętrza

Spokój, przestrzeń i wyrafinowanie: w tym stylu, rośliny oddziaływają na charakter wnętrza oraz jego mieszkańców, wnosząc niezwykły spokój.

Nowoczesne screeny - funkcja i design w jednym

Techniki osłonowe, podążając za nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi, prezentują coraz doskonalsze rozwiązania związane z ochroną przed uciążliwym i szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego.

Wybieramy dekoracje okienne

Wbrew pozorom estetyczne ozdobienie okna nie jest prostą sztuką, gdyż okno nigdy nie funkcjonuje samodzielnie. Zanim więc podejmiemy decyzję o wyborze dekoracji, musimy – paradoksalnie – zwrócić uwagę na to, co jest na zewnątrz: czy widok zza okna warty jest wyeksponowania poprzez minimalistyczne rolety, czy też trzeba go przesłonić za pomocą zdobnych draperii.

Przyjęcie na wyjątkową okazję

Są w życiu chwile, którym należy się wyjątkowa oprawa. Przyjęcia zaręczynowe czy weselne zapadają w pamięć na resztę życia. Warto zatem dołożyć wszelkich starań, aby takie przyjęcie dopracowane było w szczegółach, a stół przy którym zasiądą goście, zachwycił biesiadników.

Kids Palace - Świat Dziecka

“Świat dziecka” tak określono styl, w którym małe, silne rośliny sprawiają, że pokój dzienny czy pokój dziecka zaczyna tętnić życiem. „W pewnym momencie uznałam to za dziwne, że rośliny rosły w całym moim domu, z wyjątkiem tych miejsc”, mówi Natasza Pieron (39), logopeda, mężatka i matka pięcioletniego Maxa i czteroletniego Lexa.

EDIMBURGO – modne inspiracje

EDIMBURGO, jedna z nowych kolekcji tkanin obiciowych firmy ITALVELLUTI to połączenie kilku modnych motywów. Znajdziemy tu szkocką kratę i pasy, bawełniane tkaniny o strukturze grubego płótna oraz naturalną kolorystykę. Kolekcja EDIMBURGO weszła do sprzedaży w pierwszym kwartale 2009 roku.

Akrylowy tynk dekoracyjny Mont Blanc

Bogata historia, wyjątkowa wrażliwość estetyczna, oraz mnogość dekoratorów, architektów i artystów plastyków sprawiają, że Włochy uchodzą za kolebkę sztuki dekoracji wnętrz.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2024 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi