salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Optiva Colour − na mały i duży remont

Farba do ścian i sufitów – Optiva Colour to nowość w ofercie fińskiej marki Tikkurila. Produkt łączy najwyższą jakość z ekonomiczną ceną i atrakcyjną kolorystyką. Farba dostępna jest w sprzedaży od października br.

AUTORSKIE NAKLEJKI NA ŚCIANĘ

Naklej.pl to galeria autorskich projektów graficznych w formie samoprzylepnych folii winylowych. Te winyle co prawda nie zawierają muzyki, ale świetnie ożywiają przestrzeń mieszkań, biur, czy kawiarni.

Na zawsze w pamięci

Dzień Wszystkich Świętych (Festum omnium Sanctorum) przypadający na 1 listopada jest chrześcijańską uroczystością ku czci wszystkich znanych i nieznanych świętych.

Duet doskonale odporny - tapety Sigmascan i seria Poly marki Sigma

Powierzchnie w budynkach użyteczności publicznej są szczególnie narażone na szybkie niszczenie, a ponieważ pełnią one funkcje reprezentacyjne powinny zawsze estetycznie wyglądać. Zamiast cyklicznego odświeżania ścian warto sięgnąć po środki trwałe oraz odporne na zabrudzenia i uszkodzenia.

Powiedz mi, jak jesz, a powiem Ci kim jesteś …

Dla każdego z nas dom jest przystanią i zaciszną oazą, do której wracamy po codziennych trudach, aby odpocząć i zregenerować siły. We własnych czterech kątach czujemy się dobrze i swobodnie, ponieważ otaczamy się przedmiotami, które sami wybraliśmy.

Wybieramy zegar ścienny

Jeśli w Twoim domu czy mieszkaniu masz pustą ścianę, na której chętnie umieściłabyś coś miłego dla oka, coś co poprawi wystrój wnętrza, a nie chcesz wieszać kolejnego obrazu czy zdjęcia, proponujemy coś ładnego a zarazem praktycznego – zegar ścienny.

Nowoczesne oświetlenie kuchenne

Rozwój technologii LED sprawia, że znajdują one coraz więcej zastosowań jako oświetlenie w naszych domach. Jedną z nowości na rynku są wodoszczelne paski LED o wysokiej jasności, które są w stanie zastąpić popularne oczka halogenowe.

Kolory lata

Lato się niestety skończyło. Co zrobić, aby zatrzymać je na dłużej w naszym domu? Wystarczą zaledwie drobne dekoracje utrzymane w kolorach słońca i natury, aby wnętrze zachowało wakacyjny klimat jesienną porą. Postaw na modne barwy, czyli żółć i zieleń!

Jeśli nie firanki, to co

Nie wszystkie okna w bloku muszą wyglądać tak samo. Planując wystrój naszego mieszkania pragniemy, aby było jedyne w swoim rodzaju. Za pomocą tradycyjnych i nowatorskich rozwiązań możemy dyskretnie podkreślić urok wnętrza, bądź uczynić z okna element przyciągający uwagę.

Więcej światła!

Przed nami chłodniejsze i ciemniejsze pory roku, podczas trwania których potrzebujemy zdecydowanie więcej ciepła i słońca. Deficyt tych ostatnich wpływa zwykle na pogorszenie naszego samopoczucia. Zadbajmy zatem, by nasze otoczenie – zarówno dom i biuro - stały się oazą przytulnego i energetycznego światła – ŚWIATŁA od LUERRO!

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi