salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Zaaranżuj sobie przestrzeń - Panele Orzech Baltimore Classen

Letnie słońce często wywołuje w nas tęsknotę za szumiącym morzem, rozgrzanym piaskiem i powiewem wiatru. Ile razy zapatrzeni w okno marzymy o dalekich podróżach? Teraz możemy spędzić niepowtarzalne chwile nie wychodząc z domu. Stwórzmy klimat niesamowitej wyprawy dzięki nowym panelom Orzech Baltimore z kolekcji Trend marki Classen.

Stylowe sukienki na krzesła

Meble, podobnie jak ludzie, podlegają upływowi czasu. Szczególnie te częstego użytku, obite tkaniną – wycierają się, dziurawią, płowieją. Pragnąc odmienić wystrój wnętrza, nie musimy decydować się na radykalne zmiany i pozbywać się zniszczonych mebli. Niewielkim kosztem możemy stworzyć w naszej jadalni wyjątkowo urokliwy klimat. Pomogą nam w tym stylowe sukienki na krzesła proponowane przez markę Dekoria.pl.

Bali - szczypta egzotyki

Rajska wyspa Bali, pełna egzotyki, bez biletu lotniczego i rezerwacji w hotelu? Nic prostszego.

Benjamin Moore Paints inwestuje w technologię

Prace nad Advanced Particle Technology (A•P•T) odbywały się w 8 laboratoriach firmy Benjamin Moore & Co., zlokalizowanych w New Jersey i Flanders. Zespół ds. Badań i Rozwoju, liczący ponad 100 chemików, inżynierów i techników, opracował innowacyjną technologię, która znacząco wpływa na trwałość i jednorodność powłoki malarskiej.

Ispiracja dla pięknego wnętrza

Wzorzyste mini rolety marki Lotari to praktyczny i wysoce estetyczny pomysł na dekorację okna. W ramach linii Fantazja Dekoru Microllo znajdziemy tkaniny ozdobione odważnymi w wyrazie wzorami, które mogą stać się dominującym elementem wystroju wnętrza.

Sztuka decoupage’u

Być może już kiedyś słyszałaś o czymś takim jak decoupage i zastanawiasz się co to tak naprawdę jest i jak się do tego zabrać. Dzisiaj chciałabym Wam podpowiedzieć i namówić do spróbowania w domowym zaciszu tej techniki ozdabiania przedmiotów codziennego użytku.

Harmonijna kolorystyka - JEDYNKA KOLOR

Pokoje dzienne i sypialnie to pomieszczenia, w których najchętniej odpoczywamy, dlatego też bardzo ważna jest ich harmonijna kolorystyka. Uwaga i czas poświęcony na stworzenie odpowiedniej kompozycji barw ma szczególnie znaczenie, jeśli aranżujemy pomieszczenia o mniejszej powierzchni, gdzie łatwiej o błędy.

Sztuka kompozycji stołu

Święta, Wielkanoc, zaręczyny, przyjęcie komunijne, rodzinny obiad, spotkanie w gronie przyjaciół – każda z tych okazji wymaga innej aranżacji stołu. Nie każda aranżacja wymaga jednak innej zastawy obiadowej. Odpowiednie dodatki mogą zmienić oblicze stołu.

Stylowe fotografie

Obrazy, zdjęcia, naklejki czy inne tego typu dekoracje powieszone na ścianach mogą w znaczący sposób zmienić wystój oraz styl wnętrza. Przedstawiamy kilka propozycji francuskiej firmy TeoJasmin, która może się pochwalić kilkoma „dziełami sztuki”w tej dziedzinie.

Jak kolory wpływają na nasze życie

Kolory otaczają nas z wszystkich stron i wpływają na nasze codzienne życie na różne sposoby. Zwiększenie swojej wiedzy na temat wpływu kolorów na nasze samopoczucie pomoże Ci dobrać kolory Twojego mieszkania, tak abyś czuł się w nim jak najlepiej i mógł w nim odpoczywać, a także poprawić swoje zdrowie i samopoczucie.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2022 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi