salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Gotowi na odważne kolory

Intensywne kolory co roku pojawiają się w najmodniejszych zestawach barw farb wewnętrznych. Niewielu z nas jednak się na nie decyduje. Czy jesteśmy gotowi na odważne barwy w naszych domach?

Mobile - przestrzenne dzieła sztuki

Kto z nas nie czytał w dzieciństwie "Calineczki" czy "Dziewczynki z zapałkami"? Bohaterowie dziesiątek baśni Hansa Christiana Andersena od lat należą do kultowych i ulubionych czytanek dla dzieci z całego świata. Tym razem wyspa Funen – sławna z narodzin duńskiego pisarza – dała początek kolejnej, współczesnej baśni. Zapraszamy do krainy fantazji, pełnej magicznych kształtów i kolorów, artystycznej przekory i kreacji – Flensted Mobiles.

Ekskluzywne świece Korona

Najnowsza kolekcja ekskluzywnych świec Korona wzbogacona została kryształami Swarovskiego. To linia stworzona z myślą o najbardziej nowoczesnych wnętrzach.

Czerwone światło dla korozji

Metale nieuchronnie narażone są na uszkodzenia w wyniku działania czynników atmosferycznych. Ze zjawiskiem korozji spotykamy się bardzo często. Dotyczy ono m.in. pojazdów samochodowych, przydomowych płotów czy okiennych parapetów. Najprostszą metodą ochrony metalowych powierzchni jest ich pokrycie szczelną, nieprzepuszczalną dla par i gazów, warstwą farby podkładowej.

Luksus, przepych, elegancja.

W tym roku będziemy świętować prawdziwie po królewsku! Najdelikatniejsza porcelana i szlachetne kryształy na stole, wyszukane akcesoria dla pani domu oraz lśniące pomysły na dekorację domu zamienią każde mieszkanie w prawdziwy pałac elegancji.

Święta doprawione szczyptą egzotyki

Orzechy w pazłotku, koguciki ze słomy a obok pacynki z Ekwadoru? Na tradycyjnej choince ozdoby z różnych zakątków świata czują się jak u siebie.

Bombki zanurzone w magii

Samodzielnie wykonywane prezenty i ozdoby choinkowe to stara tradycja Bożego Narodzenia. Dlatego, jeśli bombki przyniesione z piwnicy nie lśnią już dawnym blaskiem, nie kupujmy nowych. Przygotowywanie ozdób to doskonała zabawa dla wszystkich i wcale nie wymaga specjalnego talentu plastycznego.

Świąteczne kolekcje Villeroy&Boch

Jak co roku, Villeroy&Boch przedstawia nowe zimowe i świąteczne kolekcje na sezon 2008. Wśród trzech różnych kolekcji : "My Winter", "Christmas Nostalgia" i "Christmas Delight" każdy z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Finał konkursu „2w1” rozstrzygnięty

Zwycięzcą konkursu „2w1” organizowanego przez Meble Vox na projekt przedmiotu łączącego przynajmniej dwie funkcje została Maja Ganszyniec za stolik „Koko”. Pierwsze wyróżnienie otrzymała grupa projektowa Babaakcja za lampę Sophia, a drugie wyróżnienie Knockoutdesign za projekt półki z lampą do czytania. Finał konkursu i wręczenie nagród odbyło się 28 listopada b.r. w Poznaniu. Konkurs „2w1” to kolejna inicjatywa Meble Vox po warsztatach Meblościanka 2008 skierowana do projektantów.

Świąteczny wystrój od Dekoria.pl

Święta to dla wielu z nas najbardziej wyczekiwany okres w roku. Spotkania z dawno niewidzianymi krewnymi, ubieranie choinki, nakrywanie stołu, zdobienie pokoi. Marka Dekoria.pl zadbała o to, by nasze domy mogły zyskać świąteczny blask i posmak. Kolekcja Christmas to dodatki, które do każdego wnętrza wprowadzą bożonarodzeniowy klimat.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2024 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi