salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Ale jaja!... z Ćmielowa

Z okazji zbliżających się Świąt wielkanocnych Zakłady Porcelany „Ćmielów” zaprojektowały i stworzyły limitowaną kolekcję ręcznie malowanych, porcelanowych jaj nie tylko wielkanocnych.

Foto w stylu retro

Dawniej robiono zdjęcia w czerni i bieli, ponieważ nie istniały inne możliwości. Dziś, w dobie aparatów cyfrowych, wciąż zdarzają się pasjonaci, którzy wybierają stare, bardziej skomplikowane metody fotografowania oraz wywoływania zdjęć. Dlaczego? Może z powodu poszukiwań duszy fotografii...

Oranżeria – całoroczny ogród w Twoim domu

Już od dawna wiadomo, że zieleń korzystanie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie, łagodzi stres i pozwala się wyciszyć. W sytuacjach napięcia instynktownie poszukujemy kontaktu z naturą. Dlatego w dzisiejszych czasach, gdy często żyjemy w pośpiechu i stresie warto zainwestować w oranżerię – wiecznie zielony, miniaturowy raj.

NAJNOWSZA KOLEKCJA EKSKLUZYWNYCH PRZESŁON COULISSE 2010

Najnowsza kolekcja przesłon okiennych Coulisse to idealna propozycja, dla tych, którzy cenią nowatorskie i niekonwencjonalne rozwiązania. Inspiracją najnowszej kolekcji jest światło i próba jego uchwycenia we wnętrzu. W całej kolekcji dominuje minimalizm, ciekawe struktury tkanin, naturalna, przyjazna kolorystyka oraz dbałość o detal.

Okno zainspirowane wiosną

Wiosenną atmosferę we wnętrzu wprowadzić można bez konieczności wielkich rewolucji remontowych. Wystarczy postawić na detale, które z jednej strony podkreślą charakter pomieszczenia, z drugiej zaś – ożywią je i pozwolą poczuć pierwszy powiew wiosny.

Roletowy poradnik

Wbrew temu, co za oknem – wiosna zbliża się wielkimi krokami. Pora więc zastanowić się, co zamontować w oknie, aby po krótkim czasie promienie słoneczne nie stały się zbyt uciążliwe. Podpowiadamy, jak dobrać rolety wewnętrzne, aby w pełni odpowiadały naszym potrzebom.

Okno w chmurach

Premierowa kolekcja to eteryczne, zwiewne niczym poranna, letnia mgiełka, dekoracje okienne. Wśród propozycji znaleźć można m.in. nowe modele rolet rzymskich – Siena i Palermo, a także niezwykle delikatne firany.

Sposób na Walentynki

Jaki prezent lub gest wyrazi najlepiej nasze uczucia w Dzień Zakochanych? Przez cały rok staramy się okazywać miłość naszej ukochanej połówce, która jest dla nas wyjątkowa i bardzo ważna. Zarówno w codziennych czynnościach, jak i spędzając czas w kinie czy na romantycznej kolacji.

Wiosna z Dekorią

Marka Dekoria zaprezentowała nowy katalog produktowy „Wiosna 2010”. Dziesiątki aranżacji, setki pomysłów, miliony możliwości – czyli podpowiedzi, jak łatwo stworzyć modne wnętrze i przygotować je na słoneczne, wiosenne dni.

Na wiosnę – flock w oknie

Poczuć powiew wiosny, gdy świat za oknem skuty jest lodem? To możliwe! Wystarczy zamknąć się w czterech ścianach i rozpocząć wiosenne porządki w aranżacji wnętrza. Na pierwszy ogień niech pójdą okna...

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2024 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi