salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Nowe, funkcjonalne produkty - Villeroy & Boch

Koncepcja Home Elements ma już pięć lat. Ta kolekcja artykułów do nowoczesnego przygotowywania i serwowania potraw, niezastąpiona w kuchni i na stole, od momentu swojej premiery nieustannie się rozszerza i w międzyczasie stała się prawdziwym bestsellerem.

Wszechstronne baterie kuchenne - Kludi

Zupełnie nowa seria baterii kuchennych KLUDI L-INE obejmuje cztery modele, które nie tylko będą ozdobą kuchni, ale przede wszystkim ułatwią wiele kuchennych prac.

Magia wschodu podana po włosku

Zbliżające się lato jest okazją do poznawania egzotycznych i odległych kultur. Alessi proponuje jednak podróż niezbyt odległą w przestrzeni, ale za to bogatą w baśniowe smaki. Nawiązujące do ciepłych krajów Maghrebu naczynia pozwolą poczuć czarodziejską atmosferę południowego wybrzeża Morza Śródziemnego.

Nowa odsłona kuchni Londyn FM Gawin

Nowoczesne meble kuchenne to zrównoważone połączenie piękna i ergonomii. Od maja kuchnia Londyn Fabryki Mebli Gawin, która doskonale realizuje to założenie, jest dostępna w nowych dekorach. Poszerzona oferta topowego produktu Fabryki to odpowiedź na coraz większe zainteresowanie klientów tym niepowtarzalnym zestawem.

Kuchnia ubiera się u LG

Unikalne aranżacje Almi Decor, stylowy pokaz mody Young Polish Designers i zaawansowane technologie LG – te na pozór nie mające wiele wspólnego rzeczy połączyła premiera LG Art Flower.

Bez cienia nudy - szkło w ofercie Vox

„Volver” Agnieszki Kajper i „Labo” Agnieszki Bar to nie tytuły filmów, lecz nowe kolekcje naczyń stołowych ze szkła w ofercie Meble Vox, które są dostępne w ofercie od maja b.r.

Ekologiczny świat Kludi

W świetle nieuchronnych zmian klimatycznych temat racjonalnego gospodarowania wodą jest nadzwyczaj aktualny i domaga się konkretnych rozwiązań. Tylko niecały 1% światowych zasobów stanowi woda, która nadaje się do bezpośredniego użycia przez człowieka. 97,5% to wody słone, zaś dalsze 2% zmagazynowane są pod postacią śniegu i lodu.

Nowe zestawy sztućców w ofercie marki Villa Italia

Villa Italia wprowadziła do oferty dodatków stołowych nowe, eleganckie zestawy sztućców. Prosta, tradycyjna forma i subtelne zdobienia sprawią, że sztućce Villa Italia będą się gustownie prezentowały na każdym stole.

Meble kuchenne – podążaj za trendami!

Fabryka Mebli Gawin znana jest przede wszystkim z wysokiej jakości swoich produktów oraz przystępnych cen. Firma kładzie szczególny nacisk na poszerzanie oferty mebli kuchennych – nowe modele i ciekawe dekory pozwalają wyjść naprzeciw oczekiwaniom coraz większej liczby klientów. W 2008 roku firma odnotowała 70% wzrost sprzedaży kuchni. To ogromny sukces!

Chłodna kalkulacja się opłaca

Firma Panasonic ogłosiła, że wraz z wejściem na europejski rynek AGD, wprowadzi do sprzedaży w Polsce dwa modele chłodziarko-zamrażarek NR-B30FX1 oraz NR-B30FG1. Dzięki zastosowaniu szeregu innowacji technicznych wprowadzonych przez Panasonic, takich jak technologia Inverter i panel izolacyjny U-Vacua, oba produkty osiągają najwyższy stopień oszczędności energii w branży, jednocześnie utrzymując najwyższą wydajność.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2018 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi