salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Kuchnie w stylu wiejskim

CALLESELLA" wytwarza meble z litego drewna, głównie z sosny w 24 kolorach, świerku w 4 kolorach, Yellow Pine w 6 kolorach i czereśni. Jednocześnie stosowana jest szeroka gama lakierów z wykończeniem błyszczącym i matowym.

Gerlach - Sztućce dla dzieci

Gerlach słynie od lat z produkcji klasycznych wzorów sztućców i noży kuchennych, w ostatnich latach poszerzył swoją ofertę o elegancką porcelanę stołową i wyroby ze szlachetnego szkła.

Kuchnia w kolorach tęczy od Dekorii

Kuchnia to miejsce spotkań – szczególnie w dużych domach to właśnie tu najczęściej możemy natknąć się na któregoś z domowników, napić wspólnie kawy i porozmawiać. Jej urządzenie ma niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie.

Wiosna w kuchni - parowar i blendery Apollo

Wiosna to świetna pora na zmianę złych nawyków żywieniowych i zrzucenie przed wakacjami kilku zbędnych kilogramów. Ułatwić to może nie tylko pojawienie się pysznych nowalijek, ale również parowar Apollo Easy Steamy i blendery Apollo Easy MultiMix i Apollo Easy Roll.

Niezawodne i ponadczasowe zlewozmywaki stalowe BLANCO

BLANCO od dziesięcioleci projektując swoje produkty przykłada najwyższą wagę do ich funkcjonalności, ergonomii, wzornictwa i jakości. Oferuje bardzo duży wybór rozwiązań, które przyczyniają się do tego, aby nasza kuchnia była miejscem nie tylko wygodnym, ale i pięknym, w którym chętnie spędzimy czas na przygotowywaniu posiłków.

Specjalistka od mokrej roboty

Na nowoczesnej baterii kuchennej spoczywa dekoratorska misja. Finezyjne kształty i wykończenia mają przykuwać naszą uwagę i sprawiać, że do zmywania ustawi się kolejka.

Kuchnia z duszą w stylu retro

Wspomnienia babcinej kuchni, pysznych smaków i niezapomnianych zapachów są synonimem sielankowej atmosfery dzieciństwa i dawnych czasów. Nostalgiczne spojrzenie w przeszłość przypomina beztroskie chwile i napełnia ukojeniem. W pogoni współczesnego życia często pragniemy przenieść się w tamte czasy, otaczając się wyjątkowymi przedmiotami w stylu dawnych epok. Stworzenie kuchni retro jest dziś możliwe dzięki unikalnej linii Epoca marki Mastercook.

Ekskluzywna kuchnia przyszłości

Proste, surowe formy oraz staranne wykończenie detali, to nowa jakość w kuchennych wnętrzach. Naprzeciw tym wymaganiom wychodzi nowa marka I disegno.

Jadalnia Idyllic

Linia Idyllic to kolekcja odzwierciedlająca najnowsze trendy we wzornictwie mebla -połączenie znakomitej jakości, naturalności i niewymuszonego piękna.

Nowość firmy Franke – bateria Planar Light

Obojętnie czy zmywamy, gotujemy czy sprzątamy, bateria zlewozmywakowa jest w ciągłym użyciu. Sam jej wyjątkowy kształt już nie wystarcza, musi być wygodna w obsłudze, funkcjonalna i co ważne, musi ułatwiać nam pracę.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi