salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Kieliszki Velt – każdy toast może być wyjątkowy

Każdy toast może być jedyny w swoim rodzaju dzięki unikatowym kieliszkom z galerii Velt zaprojektowanym przez Marię Veltunzen-Nagrabecką i Leszka Nagrabeckiego. Wytwarzane przy zastosowaniu tradycyjnych metod, zdobione delikatnymi grawerunkami są godne by pić z nich najprzedniejsze trunki.

Bateria kuchenna ozdobą Twojej kuchni

Baterie kuchenne często spełnianie swoich funkcji łączą z niestandardowym wyglądem i zaawansowaną techniką, z której nie zdajemy sobie nawet sprawy, korzystając z jej dobrodziejstw.

Szklana deska na zlew

W myśl zasady, że kuchnia powinna być piękna, funkcjonalna i zadziwiać inteligentnymi rozwiązaniami, stworzono Funchal. W modelu tym projektanci wzbogacili wyspę kuchenną w specjalnie wykrojoną nakładkę przykrywającą zlew, tym samym pozyskali dodatkowe miejsce na blacie.

Baterie kuchenne KLUDI: bogactwo funkcjonalnych rozwiązań

W polskich kuchniach coraz popularniejszym sprzętem staje się zmywarka, która wyręcza nas w nielubianej czynności zmywania naczyń, jednak nigdy nie zastąpi ona tradycyjnego zlewozmywaka z baterią. Bo jak inaczej umyć naczynia, które np. nie mieszczą się w zmywarce albo są zbyt delikatne? Jak opłukać warzywa albo napełnić garnek wodą?

Kuchnia marzeń

Chyba każda z nas marzy o kuchni, w której zawsze będzie panował ład i porządek, w której wszystkie dania można robić równocześnie, a serwowanie posiłków nie wymaga biegania z potrawami…

Przyjemny cień w kuchni

Podczas wyboru dekoracji okiennych, kuchnia wydaje się być najbardziej kłopotliwym pod tym względem miejscem. Duże stężenie oparów, tłuszczów, wysoka temperatura czy kurz sprawiają, że tekstylia w tym pomieszczeniu brudzą się o wiele szybciej. Jak zatem dobrać odpowiednią roletę?

Kuchnia z duszą

Jak zaaranżować kuchnię, aby mimo zmieniających się trendów zawsze pozostała piękna, funkcjonalna i ponadczasowa? Ważne, aby odnaleźć styl, który nam odpowiada i pasuje do tego, jacy jesteśmy i jaki tryb życia prowadzimy.

Gotuj z głową!

Masz dosyć ciągłego przywierania potraw do dna podczas gotowania? Zmień sprzęt! Dobre i ładne garnki to podstawa udanego gotowania! Garnki służą nam do codziennej pracy. Często sięgamy po nie kilka razy w ciągu dnia, aby przygotować posiłki i z tego właśnie powodu powinny być solidne.

Idealna wyspa

Komfort posiadania swojej wyspy jest w zasięgu ręki i to w wersji all inclusive. Wyspa kuchenna modelu TORINO firmy Mebel Rust to propozycja dla ceniących doskonałość. Odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni pozwala na utrzymanie idealnego porządku.

Kuchnia z lepszej strony

Nowoczesna kuchnia jest miejscem, w którym, estetyka, funkcjonalność, wysoka jakość i sterylność idą w parze. Bateria kuchenna odgrywa w tym pomieszczeniu istotną podnoszącą komfort rolę. Używana na co dzień jest jednym z najważniejszych elementów domowego wyposażenia. Niezawodne i funkcjonalne baterie Roca dają gwarancję satysfakcji użytkownika nawet przy wieloletniej, intensywnej eksploatacji.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2022 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi