salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Wszystkie drogi prowadzą do ROMY – nowa kuchnia FM Gawin

Niepowtarzalna historia, malownicze krajobrazy oraz bogate atrakcje turystyczne. Stolica Włoch, zwana „wiecznym miastem” to jedna z największych skarbnic kościołów i muzeów, gdzie starożytne oraz średniowieczne zabytki kontrastują z nowoczesnymi osiedlami mieszkaniowymi na przedmieściach.

Design i praktyczne rozwiązania w służbie wody

Bateria kuchenna powinna ułatwiać zmywanie, płukanie i mycie. Najnowszy produkt firmy Franke Planar 8 Flex ma coś jeszcze – klasę głośności 1, ceramiczną głowicę, a także designerski wygląd.

Kuchnia – męska sprawa

Stereotypy głoszą, że kuchnia to królestwo kobiety, dlatego większość propozycji projektantów kierowana jest właśnie do płci pięknej. Czy słusznie? Nie do końca! Dlatego Projektanci Mebel Rust z myślą o mężczyznach przygotowali projekt kuchni otwartej Sicilia.

Dobrze ułożone!

Przemyślane i ergonomiczne zagospodarowanie przestrzeni w kuchni to rzecz, która niezwykle ułatwia funkcjonowanie w niej. Wszyscy wiemy, jak trudno jest czasami zapanować nad produktami spożywczymi, szczególnie po dużych zakupach. W lodówkach Samsung zaproponowano proste i skuteczne rozwiązania, które zapewniają komfort użytkowania i oszczędzają cenny czas, gwarantując jednocześnie najlepsze warunki przechowywania żywności.

Smak i aromat na dłużej

W dzisiejszych czasach panie domu kupują produkty żywnościowe - najczęściej - w supermarketach. Łatwo ulec wówczas „magii zakupów” i zaopatrzyć się w więcej niż potrzebujemy. Często też zdarzają się sytuacje, kiedy nasze dziecko pozostawi niedokończony posiłek, który szkoda wyrzucić.

Szafy, szafki, szafeczki!

W szafkach kuchennych modelu Torino firmy Mebel Rust mieści się wręcz niewyobrażalna ilość artykułów spozywczych i akcesoriów kuchennych– szacuje sie, że jest to ok. 150 kilogramów! Dlatego własnie model Torino jest wzorem doskonale przemyślanej i idealnie zagospodarowanej przestrzeni w meblach kuchennych.

Podróż … dookoła zlewu

Projektanci Mebel Rust dobrze wiedzą, że Podstawowym wymaganiem formułowanym względem wyspy kuchennej jest funkcjonalność. Jej cel jest prosty - stworzyć możliwość jednoczesnego dostępu do urządzeń kuchennych jak największej liczbie osób.

Zgrany duet - TWIN

Mogą przebywać razem, ale równie dobrze spisują się oddzielnie. Jedna chłodzi, druga mrozi. Funkcje jednej idealnie uzupełnia druga. Samsung TWIN to zestaw chłodziarki RR82WEIS i zamrażarki RZ80EEIS, który w zależności od naszych potrzeb i możliwości lokalowych możemy zestawić jako side-by-side lub postawić w dwóch różnych miejscach kuchni.

Design pełen smaku i nieziemska odporność

Czy kuchnia może być mekką pięknych kształtów i oazą czystości bez godzin spędzonych na czyszczeniu i niszczeniu skupisk bakterii? Teraz już tak. Zlewozmywaki SHOCK SIGNUS to połączenie ponadczasowej, minimalistycznej linii z korzyściami nanotechnologii.

Gniazdo elektryczne na fotokomórkę

Projektanci Mebel Rust wyposażyli wyspę kuchenną Torino w gniazdko nablatowe, którego mechanizm sprawia, że pojawia się ono i znika na życzenie…

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi