salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Małe mieszkanie to wyzwanie

Urządzenie niewielkiego wnętrza wymaga dobrego planowania. Szczególnym wyzwaniem jest kawalerka, której jedyny pokój musi pełnić wiele funkcji. Przestrzeń jest tu na wagę złota, dlatego tak ważny jest dobór kolorów, które mogą optycznie powiększyć i zaaranżować pomieszczenie.

Dusza zaklęta w meblach

W meblach zaklęta jest dusza minionej epoki. Firma tworzy meble na indywidualne zamówienia - unikalne projekty w szerokiej gamie kolorystycznej, solidne, trwałe, ponadczasowe najwyższej jakości z litego drewna.

Potencjał drzemiący w ceramice

Odpowiednio zastosowana ceramika potrafi nie tylko uzupełnić wyposażane wnętrza ale także nadać mu charakteru i wyjątkowości. Najszerzej używa się jej do wyposażenia łazienek. W branży gastronomicznej utarła się opinia, że o klasie lokalu stanowią właśnie toalety. Pod tym względem jeden z najnowszych krakowskich lokali Scandale Royale nie ma się czego wstydzić.

Kontrasty – sposób na awangardową aranżację wnętrza z marką Dekoral

Mocne, wyraźne zestawienia kolorów to sprawdzony sposób na nadanie wnętrzu niezwykłego posmaku awangardy i nowoczesności. Farby i emulsje z oferty marki Dekoral umożliwiają nam dowolne kombinacje kolorystyczne, które możemy zastosować w każdym pomieszczeniu, nadając mu nowego wyrazu.

Rozświetl wnętrze pod każdym kątem!

Trudno przejść obojętnie obok lamp Posada o tak imponujących kloszach. Najnowsza kolekcja dekoracyjnego oświetlenia wnętrz Lirio jest stylową, a zarazem wszechstronną odmianą nowoczesnych lamp wiszących, podłogowych i stołowych. Dzięki prostej, lecz ciepłej stylistyce, wysokiej jakości materiałom i kolorystyce Posada rzuca nowe światło na wnętrze Twojego domu...

Czerwień nie tylko od święta

Trudno wyobrazić sobie święta bez koloru czerwonego: –strój Świętego Mikołaja, rozeta gwiazdy betlejemskiej, bombki i ozdobny papier do prezentów. Czerwień "ogrzewa", poprawia nastrój i dodaje wnętrzom pozytywnej energii. To kolor wyjątkowy i szkoda by gościł w domu tylko od święta.

Ściany obsypane srebrem i złotem

Charakter wnętrza budujemy nie tylko przez odpowiedni dobór sprzętów, oświetlenia, czy koloru ścian, ale również dzięki wykorzystaniu produktów dekoracyjnych. Można je z powodzeniem zastosować na powierzchniach ścian czy mebli. Przebojem aranżacji są powłoki laserunkowe, które dodają kolorom efektownej głębi.

Korytarz z konceptem, czyli przestrzeń obłaskawiona – aranżacje Komandor

Być może korytarz nie jest najważniejszym pomieszczeniem w domu – spędzamy w nim zaledwie chwilkę, w czasie której wkładamy lub zdejmujemy buty i okrycie wierzchnie. Z drugiej strony jest pierwszą przestrzenią z jaką mają do czynienia goście, wchodząc do naszego domu.

Świąteczny dom w barwach farb Dekoral

Nie ma chyba bardziej rodzinnych i ciepłych świąt niż Boże Narodzenie. Pełni oczekiwania już teraz przygotowujemy się na to misterium, kupując upominki dla najbliższych i obmyślając uroczyste dekoracje, które ozdobią wigilijny stół.

STYLIZOWANE BELKI – WNĘTRZE Z AKCENTEM

By nadać wnętrzu charakter powinniśmy pomyśleć nie tylko o doborze materiałów i kolorów na ściany czy podłogę. Często zapominamy, że odpowiednio zaakcentowany sufit pomoże stworzyć w pomieszczeniu odpowiedni styl. Na rynku dostępne są bardzo estetyczne i łatwe w montażu belki imitujące drewno. Firma Saarpor proponuje zarówno stylizowane jak i nowoczesne modele belek.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2024 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi