salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Iron Clad Metal & Wood 363 – grunt to emalia

Balustrady, framugi, okiennice, szafki, listwy i wiele innych elementów naszych mieszkań i domów wykonanych jest z metalu lub drewna. Ich konserwacja i dekoracja wymaga zastosowania produktów malarskich uwzględniających specyfikę tych trudnych w użytkowaniu materiałów.

Dwell na antenie Domo

„Dwell” to seria, która zachwyci wszystkich miłośników nowoczesnej architektury mieszkaniowej. Program jest „telewizyjnym przedłużeniem” uznanego w świecie designu i architektury amerykańskiego magazynu Dwell, który istnieje od 2000 roku.

Z przewodnikiem po kolorach

Kombinacja idealnie dobranych kolorów ścian i dodatków sprawia, że wnętrza emanują pozytywną energią. Osiągnięta harmonia pozytywnie oddziałuje na domowników, dzięki czemu we własnym domu czują się doskonale. Jak jednak poradzić sobie z wyborem właściwej kompozycji barw? Rozwiązaniem są kolekcje kolorystyczne, takie jak FEELINGS czy STELLATIO, stworzone przez markę Tikkurila.

Świeże powietrze przez cały rok

Wymiana powietrza jest podstawą funkcjonowania każdego pomieszczenia, zwłaszcza ogrodu zimowego zbudowanego ze szkła. W okresie wzmożonego nasłonecznienia i wzrostu temperatury na zewnątrz zwróćmy uwagę na sposoby wentylowania naszej oranżerii.

Dyskretny urok klasyki

Classic – to nowa kolekcja marki Meble Vox. Zaprojektowana została przez Mariusza Małeckiego (Zibena). Jak wskazuje na to już sama nazwa, meble inspirowane są stylem klasycznym z jego przywiązaniem do szlachetnych kształtów i dekoracyjnością detali. Nowoczesnym akcentem są aluminiowe listwy.

Jeden system – setki możliwości!

Nowoczesność, funkcjonalność i jakość – te trzy cechy powinny łączyć w sobie meble XXI wieku. Fabryka Mebli GAWIN, która stale podąża za najnowszymi trendami designerskimi i technologicznymi, stworzyła kolekcję mebli systemowych Millenium, które w 100% spełniają wszystkie wymogi tego stulecia.

Varilla Bianco - nowe panele w RuckZuck

Sieć RuckZuck, znana z bogatego asortymentu podłóg i drzwi oraz korzystnych cen, po raz kolejny poszerzyła swoją ofertę. Nowy wzór paneli Varilla Bianco z kolekcji Life nada każdemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

Meble inspirowane afrykańskim klimatem

Linia Enclave marki Belvia to bezpośrednie nawiązanie do pięknych i szlachetnych mebli w stylu kolonialnym, pełnych prostoty i orientalnego uroku. To kolekcja trafiająca w gusta zarówno miłośników dalekich podróży, jak wszystkich ceniących nowoczesną prostotę.

W atmosferze tajemniczego Meksyku

Meksyk, jedno z najbardziej niezwykłych, różnorodnych, fascynujących i nadal nie do końca odkrytych państw na świecie. Kraj, na który składają się między innymi Wyżyna Meksykańska, góry Sierra Madre, kotlina Anahuac, Zatoka Meksykańska czy Półwysep Kalifornijski. Kraj, który przyciąga niezliczone rzesze turystów, chcących poczuć gwar Acapulco, zobaczyć freski Diego Rivery czy malarstwo Fridy Kahlo. Wielobarwność krajobrazu, bujna roślinność i niebanalność architektury - to te elementy Meksyku, których zarys odnajdziemy w efektach dekoracyjnych Geometria marki Sigma oraz Księżycowe Kraty marki Dekoral.

Daleki Wschód w ogrodzie zimowym

Pustynne safari, namiastka Dalekiego Wschodu czy pachnący miętą zielnik? Ogród zimowy może nas przenieść w dowolne miejsce na Ziemi. To, jaki klimat będzie panował w naszej oranżerii zależy tylko od naszych pasji oraz doboru odpowiednich materiałów konstrukcyjnych.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2024 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi