salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Domowe biuro

Coraz częściej nasze domy stają się miejscami pracy. Nie tylko wiele osób tworzy ważne projekty we własnych mieszkaniach, ale również po przyjściu z pracy zasiadamy do komputera i do późnych godzin spędzamy czas przy biurku. Warto zatem zadbać o tę przestrzeń i stworzyć przytulny, sprzyjający skupieniu kącik.

Artdesign.pl

ARTDESIGN biuro projektowania architektury wnętrz prowadzone przez Jacka Niezgodę w Krakowie. Zespół projektowy składa się z czterech projektantów, dyplomowanych architektów wnętrz oraz współpracujących specjalistów branżowych.

Wnętrza z charakterem

Dekorowanie ścian różnokolorowymi wzorami trwa. Kwiaty, liście, figury geometryczne pojawiają się w modnych klubach, nowoczesnych apartamentach.. i naszych domach. Fiński producent farb Tikkurila oferuje na swojej stronie internetowej gotowe szablony, z których można skorzystać nieodpłatnie.

Nordic White — kolor do zadań specjalnych

Biel relaksuje i łagodzi emocje. Stosowana we wnętrzach optycznie powiększa je i rozjaśnia. Jest także uniwersalnym tłem dla innych kolorów. Słowem kolor do zadań specjalnych. Dlatego też, wybierając wysokiej jakości białą farbę – Nordic White marki Beckers, wybrniemy z każdej sytuacji.

Na skrzydłach Anioła

Przypomnij sobie, jak będąc dziewczynką marzyłaś, by mieszkać na końcu świata, w miejscu, gdzie ziemia styka się z niebem. Byłaś księżniczką w wielkim zamku, otoczonym pięknym ogrodem, nic nie zakłócało Twojego spokoju, czułaś się bezpiecznie… A teraz wyobraź sobie, że dziecięce marzenia mogą się spełnić – pozwól zaprosić się w podróż na skrzydłach anioła.

Pełna radość malowania

Osobom, które w łatwy i przyjemny sposób chcą zmienić wygląd swojego mieszkania, Dekoral proponuje wielozadaniową farbę lateksową Power Paint. Dzięki temu, że można ją stosować do różnych powierzchni, nie tylko zapewni wyjątkowy efekt kolorystyczny na ścianach, ale i z każdego kaloryfera uczyni element dekoracyjny. Power Paint to gwarancja najwyższej jakości oraz niewątpliwa przyjemność malowania.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2024 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi