salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Ciesz się Colourem

Paleta kolorystyczna farby Designer Colour została poszerzona o 9 modnych barw. Designer Colour to jedyny produkt w ofercie marki Beckers dostępny w gotowych kolorach.

Super White – biała magia

Pełne elegancji i prostoty minimalistyczne aranżacje to klimat domów w skandynawskim stylu. Jego znakiem rozpoznawczym jest m.in. biel, która rozjaśnia i optycznie powiększa pokoje. Do wnętrz w tym stylu idealnie nadaje się nowa farba Super White fińskiej marki Tikkurila.

Skąd pochodzi kolor

Podobnie, jak w latach ubiegłych specjaliści ds. kolorów marki Benjamin Moore opublikowali Color Pulse – księgę inspiracji kolorystycznych, zawierającą modne w danym sezonie zestawienia barw.

Meblowe metamorfozy

Wiosna to idealny czas, aby zmienić coś w swoim otoczeniu i odświeżyć aranżację mieszkania. Aby nie mnożyć niepotrzebnie kosztów warto wykazać się odrobiną pomysłowości…

Kolejna setka bajkowych szpitali w kolorach marki Dekoral

Maciej Kot zapowiada rok 2010 jako czas wielu wielkich wyzwań. Kolejna setka fantazyjnych rysunków na szpitalnych ścianach powstanie dzięki współpracy artysty z marką Dekoral. W kolorowych oddziałach nasze pociechy będą mogły dochodzić do zdrowia w przyjaznej atmosferze.

Meble rattanowe

Rattan do produkcji mebli pozyskuje się z łodygi trzcinopalmy Calamus rotang, rosnącej w lasach południowo - wschodniej Azji. Ścinane pędy mają średnicę od 1 do 50 mm, tnie się je na długość maksymalnie trzech metrów.

Lendi – nowa kolekcja mebli w asortymencie Black Red White

System Lendi charakteryzuje prosta, geometryczna forma. Dodatkowo grafikę brył podkreśla szary cokół. Lekkości i niepowtarzalności dodaje meblom ich kolorystyka – jasny dąb otacza ciepłem, połysk bieli emanuje nowoczesnością, a wzór zielonej trawy ożywia i dodaje fantazji.

Malowanie łatwe i przyjemne

Zmiana wyglądu wnętrz wcale nie musi wiązać się z dużymi kosztami ekipy malarskiej. Odświeżyć ściany można samemu, należy tylko pamiętać o kilku bardzo ważnych zasadach, które nie tylko ułatwią malowanie, ale sprawią, że efekt będzie znacznie trwalszy. Porady Marka Krzyśpiaka – eksperta marki Dulux®.

Do wyboru do koloru

Farba do wnętrz JEDYNKA® KOLOR jest już dostępna w sprzedaży w nowym opakowaniu i zmienionej gamie barw – do oferty wprowadzono 6 nowych kolorów.

Meble Vox już od przedpokoju

Marka Meble Vox wprowadziła do swojej oferty meble do przedpokoi. To naturalne rozwinięcie istniejących już kolekcji o bryły potrzebne w aranżacji tej przestrzeni, takie jak: lustra, wieszaki czy szafki na buty.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2024 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi