salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Farba grzechu warta

Nasze wnętrza są odzwierciedleniem naszego charakteru, dlatego warto włożyć trochę wysiłku we właściwe ich aranżowanie. Adaptacja poszczególnych pomieszczeń, decyzje dotyczące kolorystyki ścian czy wybór mebli i dodatków są zazwyczaj wynikiem wielu godzin poświęconych na poszukiwania. Gdy już osiągniemy zamierzony cel i skończymy urządzanie domu, mieszkania czy biura, chcemy, aby efekt był trwały i aby nic nie zniszczyło naszych wysiłków. Farby lateksowe Dekoral, Dekoral Professional i Sigma pomagają rozwiązać jeden z problemów związanych z eksploatacją wnętrza.

Mieszkanie bez podziałów

Tendencje architektów w tworzeniu otwartych przestrzeni na zewnątrz, zaczynają przenikać również do wnętrz mieszkań. Coraz częściej rezygnuje się z dzielenia lokum na część prywatną i dostępną dla gości. Jedna ściana mniej to o wiele większy metraż i możliwość ciekawego zagospodarowania powstałej powierzchni.

Kolory off-white - krewniacy bieli

Biel rzadko bywa tylko "biała" i ma wiele odcieni, które pozwalają na precyzyjne sterowanie klimatem wnętrza. Kolor biały z kroplą żółtego, niebieskiego czy zielonego to tzw. barwy off-white - już nie białe, ale jeszcze nie kolorowe. Kolory off-white to modne rozwiązanie w aranżacji wnętrz i świetna propozycja dla nieśmiałych.

Drewno — skarb chroniony

Skuteczna ochrona i dekoracja przedmiotów wykonanych z drewna jest dziś łatwiejsza niż kiedykolwiek. W ofercie marki Tikkurila znajdziemy szereg produktów do pielęgnacji wszelkich powierzchni drewnianych. Dzięki temu altany, meble czy drzwi będą wyglądać jak nowe.

Zdrowy dom

Wiosna to doskonały czas aby więcej chwil spędzać na świeżym powietrzu, ale także moment, w którym u wielu dzieci pojawiają się objawy alergii — uporczywy katar, kichanie czy łzawiące oczy. Najmłodsi alergicy nie są także bezpieczni w domu. Beckers dba o maluchy i ma w swojej ofercie całą gamę produktów do malowania ścian i mebli, które pomagają w walce z domowymi alergenami.

Zielono mi…

Projektanci wnętrz mówią jednym głosem — nadszedł czas na kolorowe wnętrza, a na wiosnę warto zaszaleć z zielenią. Obserwacja natury stanowi niewyczerpane źródło inspiracji w doborze kolorów we wnętrzu. Wszak natura dobiera barwy najlepiej i nie myli się nawet przy najtrudniejszych kombinacjach.

Sposób na kawalerkę

Urządzenie kawalerki to wyzwanie. Na małej powierzchni trzeba zmieścić sypialnię, jadalnię, strefę wypoczynkową i miejsce do pracy. Jak urządzić takie mieszkanie, aby było nowoczesne, a jednocześnie przytulne? Małe mieszkanie trudniej zaprojektować niż wielopokojowe. Zmieszczenie w kawalerce wszystkich niezbędnych sprzętów tak, aby mieszkanie było funkcjonalne, a przy tym tworzyło estetyczną przestrzeń, wymaga uważnego projektowania.

Ściany z przeszłością

Niemodne kolory ścian, stare tapety i powłoki nasiąknięte papierosowym dymem. Mieszkania w starych kamienicach i blokach mogą zaskoczyć wymagającym remontem ścian. Jak sobie poradzić, doradza ekspert Tikkurila. Niepowtarzalny klimat, wysokie i przestronne pokoje i klatka schodowa z kamiennymi stopniami to uroki kamienicy. Jeśli daliśmy się uwieść i kupiliśmy w niej upragnione mieszkanie, może nas czekać poważniejszy remont.

Zgrane kolory

Podążając za oryginalnymi propozycjami aranżacyjnymi, szukamy koloru odpowiedniego dla naszego wnętrza. I tu pojawia się nie lada problem. Mając do wyboru niezliczoną ilość barw wybór tej najlepszej przestaje być tak oczywisty. Fiński producent farb Tikkurila podsuwa wygodny sposób rozwiązania kłopotu w postaci kolekcji kolorystycznych.

Sofa narożnikowa Madryt – inspirowana emocjami

Połączenie głębokiej ceglastej barwy z tradycyjną prostotą kształtu i wzoru to najnowsza propozycja sofy narożnikowej firmy Gawin. Inspirowana temperamentnym klimatem Madrytu, wprowadza do wnętrza naszego pokoju akcent rozbudzający zmysły i stymulujący emocje. Zgodnie z naszymi upodobaniami sofa Madryt idealnie wkomponuje się w ciepłe, nastrojowe aranżacje, a intensywnością swego koloru ożywi spokojne i stonowane stylizacje wnętrz.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2024 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi