salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Wnętrza w stylu art deco, buty w stylu włoskim

Przedwojenny klimat Warszawy, klasyczna fasada z piaskowca, powierzchnie wspólne w stylu art deco, ekskluzywne wykończenia wnętrz nawiązujące do arystokratycznego charakteru ulicy – wszystko to kusi nie tylko przyszłych rezydentów luksusowych apartamentów kamienicy Orco Property Group - Mokotowska 59.

Żywiołowe inspiracje Dekoral

Nasz świat, wedle filozofii starożytnych, tworzą cztery żywioły: woda, ogień, powietrze i ziemia. To, który żywioł jest nam najbliższy, decyduje, czy podczas wakacyjnych wojaży pływamy, chodzimy po górach, czy wzbijamy się w przestworza.

Ściany na najwyższy połysk

Linia farb lateksowych Poly marki Sigma została wzbogacona o nowy produkt – Polygloss. To farba o najwyższym wśród emulsji stopniu połysku, odporna na szorowanie i bardzo trwała. Sprawdzi się w obiektach szczególnie mocno eksploatowanych, takich jak hotele, przychodnie, czy centra rozrywki. To profesjonalne rozwiązanie, które doceni każdy inwestor.

Pomysł na aranżację

W Max-Fliz na powierzchni około 100 m2 znajduje się aranżacja w całości konsultowana z włoskimi mistrzami stylu z Poliform. Ponieważ filozofią Poliform, jest nie tyle sprzedaż mebli ile pewnej wizji i stylu życia, ekspozycja jest zaprojektowana w najdrobniejszym szczególe. To jedna z najważniejszych firm meblarskich świata, wyznacza trendy i jest prekursorem nowych rozwiązań. Na ostatnich targach w Mediolanie, Polform, była jedną z niewielu firm, które zdecydowanie nie zawiodły. Olbrzymia ekspozycja i nowe wzory zrobiły wrażenie na wszystkich mówi specjalistka z Max-Fliz.

Efekty dekoracyjne z różnych zakątków świata – edycja VI

Polska wieś urzeka. Wspaniałe krajobrazy równo zasianych pól, zapach świeżego chleba i znajome „kukuryku” o świcie, każdemu z nas przypominają szczęśliwe wakacje u babci na wsi lub chociaż weekend u znajomych za miastem. Nic dziwnego, że wiele osób chciałoby ten niesamowity klimat przenieść do swoich wielkomiejskich domów.

Urok retro w Twoim wnętrzu

Retro powraca, szykowne i wyrafinowane. Niepowtarzalny klimat wnętrz lat 50-tych, szczególnie tych znanych z amerykańskich filmów, jest dziś znowu aktualnym trendem w designie i architekturze.

Kolory inspirowane muzyką

Muzyka jest integralną częścią życia każdego człowieka. Inspiruje, wzbudza emocje, odpręża i wycisza lub odwrotnie - dodaje energii i pobudza do działania. Marka Dekoral, czerpiąc natchnienie z najróżniejszych gatunków muzycznych, stworzyła unikatową kolekcję farb Top Trendy 2009, dzięki którym w naszych wnętrzach zagoszczą różnorodne muzyczne klimaty.

Jak ożywić wnętrze

Jak ożywić wnętrze bez dużego nakładu środków finansowych? Nic prostszego. Wystarczy zastosować jeden mocny akcent, intensywny kolor ściany, mebla czy ornamentu, który nada wnętrzu całkiem nowy, niebanalny charakter.

Kobiece kolekcje Chic i Fashion marki Dekoria.pl

Każda kobieta pragnie być niepowtarzalna - zachwycać urodą, wdziękiem, intelektem. Swoją wyjątkowość podkreśla na wiele sposobów - tworzy własny świat barw, zapachów i dźwięków. Otacza się paletą kolorów, które nie tylko określają jej osobowość, ale także pozwalają czuć się swobodnie, pięknie, a przede wszystkim akceptować samą siebie.

Morskie inspiracje na podłodze

Letnie słońce często wywołuje w nas tęsknotę za szumiącym morzem, rozgrzanym piaskiem i powiewem wiatru. Ile razy zapatrzeni w okno marzymy o dalekich podróżach? Teraz możemy spędzić niepowtarzalne chwile nie wychodząc z domu. Stwórzmy klimat niesamowitej wyprawy dzięki nowym panelom Orzech Baltimore z kolekcji Trend marki Classen.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2024 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi