salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Tapety Shand Kydd – lekcja angielskiego stylu

Od blisko 120 lat projektanci ekskluzywnej marki tapet Shand Kydd przekonują ludzi na całym świecie o walorach klasycznego wystroju wnętrz. Kolejną lekcję angielskiego stylu stanowi kolekcja tapet „Inspiration”, która zaprezentowana została w Polsce w październiku 2010 roku.

Ponadczasowe motywy kwiatowe

Kwiaty potrafią ożywić zamkniętą przestrzeń i wprowadzić do wnętrza wiosnę. Rośliny w donicach i wazonach zbliżają nas do natury, zaś wzory florystyczne na zasłonach, tapetach, poduszkach czynią miejsce ciepłym i przytulnym. Ale jak łączyć kwiaty z innymi wzorami? Gdzie szukać inspiracji?

Artmodulo - rozwiązanie dla indywidualnej przestrzeni

Jesień to pora roku, podczas której dom staje się naszym najlepszym przyjacielem. Często, zziębnięci i przemoczeni marzymy tylko o tym by jak najszybciej znaleźć się we własnym przytulnym i ciepłym mieszkaniu. Ale jak tu rozkoszować się zapachem świeżo parzonej kawy i wsłuchiwać w dźwięk uderzających o szyby kropel deszczu, kiedy nasz wzrok przyciąga stara, nieatrakcyjna komoda czy niepasujący do stojącej w rogu szafy kredens. Może, zatem warto jeszcze przed nadchodzącą jesienią i zimą, na nowo zaaranżować swój salon?

Czar jesieni

Jesień to zapach wrzosu, szum wiatru ale przede wszystkim tryumf kolorów – odcienie czerwieni, złota, brązu i żółtego w malowniczych zestawieniach. Wbrew pozorom, jesień nie jest smutną porą roku! Wręcz przeciwnie – to uczta dla zmysłów.

Oranżeria – lato w domu przez cały rok

W szare jesienne dni tęsknimy za latem. Za poranną kawą wypitą w ogrodzie pełnym kwiatów lub na słonecznym tarasie. By przez cały rok cieszyć się chwilami spędzonymi wśród zieleni, dobrym rozwiązaniem jest budowa ogrodu zimowego, zwanego też oranżerią.

Jak wybrać kolor do salonu

Salon jest swego rodzaju domowym centrum dowodzenia. To tu przebywamy z rodziną, spotykamy się z przyjaciółmi, odpoczywamy, czasem także pracujemy. Jego aranżacja musi być zatem bardzo przemyślana. Pierwszym, a zarazem jednym z najtrudniejszych kroków jest wybór kolorów ścian.

Cztery kroki do idealnej podłogi

Delikatne niuanse kolorystyczne, przenikające się odcienie, a także głębia koloru to klucz do stworzenia unikalnego nastroju wnętrz. Pełne połysku, efektowne i równocześnie praktyczne żywice epoksydowe wchodzące w skład systemu Disboxid ArteFloor firmy Caparol zapewniają na długo elegancki wygląd podłogi.

Zatrzymać słońce jesienią

Lato nieubłaganie zmierza ku końcowi. Przed nami coraz krótsze, zazwyczaj szare i pochmurne jesienne dni. Niedobór światła słonecznego sprawia, że coraz częściej czujemy się przygnębieni, a nawet prowadzi do sezonowej depresji.

Ponadczasowy urok szarości

Szary to kolor przywodzący na myśl nudę i monotonię. Warto jednak pamiętać, że pomimo swojej skromności i neutralności, jest to barwa o ogromnym potencjale. Wyzbądźmy się zatem uprzedzeń i zastanówmy się, jak ów ogrom możliwości wykorzystać we własnym domu.

Subtelny urok pasteli

Dziewczęce róże, rozbielone błękity, delikatne zielenie, a nawet szarości i przygaszona biel. Gdziekolwiek się nie pojawią, zawsze wprawiają w zachwyt swoim powabem i lekkością. I wbrew powszechnej opinii, że są to barwy infantylne i zarezerwowane tylko dla dzieci, na wiele sposobów można je wykorzystać w aranżacji własnego M.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2024 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi