salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Ona i On pod jednym dachem

On – minimalista, wielbiciel technologii, Ona – dumna z kolekcji starej porcelany. On – odnajduje się w sobie tylko w znanych konfiguracjach bałaganu, Ona – cyzeluje każdy detal przestrzeni. Scenariuszy może być wiele, pozostają – odmienne oczekiwania dwojga bliskich sobie ludzi wobec aranżacji wspólnego mieszkania.

Korytarz – wizytówka domu

Korytarz to wejście do domu, mieszkania – miejsce, przez które musi przejść każdy odwiedzająca Cię osoba. Niestety przy projektowaniu wnętrz nie poświęca się zbyt dużej uwagi starannemu projektowaniu korytarza, bo traktowany jest on tylko jako przejście.

Nowe wzory paneli – Dąb Tarbek Ciemny i Hikora Philadelphia

W dynamicznie rozwijającej się sieci sprzedaży podłóg i drzwi RuckZuck dostępne są nowe wzory paneli laminowanych. Dąb Tarbek Ciemny i Hikora Philadelphia wzbogaciły kolekcje podłóg ze struktura drewnianą i synchroniczną. Idealne zarówno do pomieszczeń użyteczności publicznej, jak i prywatnych wprowadzą do nich delikatny powiew świeżości i oryginalności.

Panele dębowe

Dąb Castle to jeden ze wzorów nowej kolekcji paneli laminowanych Classen by Eva Minge. Ich specyficzna struktura matowa sprawia, że precyzyjnie ułożone panele wyglądają, jak prawdziwa olejowana podłoga. Dzięki temu świetnie pasują do niemal każdego pomieszczenia.

Wyjątkowe wzory paneli by Eva Minge

Struktura drewniana, kamienna, „handscraped” lub matowa. Kolory jasne i subtelne lub ciemne i intensywne. Wzory klasyczne, egzotyczne lub awangardowe. W nowej, specjalnej kolekcji Classen by Eva Minge każdy znajdzie panele odpowiednie dla siebie.

Meble inspirowane zdrowiem - w trosce o bezpieczeństwo dzieci

Wypadki w domu z udziałem dzieci zdarzają się niemal codziennie. Maluch odkrywający świat na własną rękę to nie tylko powód do dumy dla rodziców, ale także źródło niepokoju o jego bezpieczeństwo. Zadbajmy więc o stworzenie w domu warunków odpowiednich dla najmłodszego domownika, co pozwoli uniknąć wielu niebezpiecznych sytuacji.

Przedpokój – wizytówka naszego domu

Urządzając mieszkanie, najwięcej uwagi poświęcamy salonowi, kuchni, sypialni czy łazience. Nie zastanawiamy się często nad tym, jak zaaranżować przedpokój. Warto jednak uważniej przyjrzeć się pomieszczeniu, które spełnia tak wiele funkcji w naszym mieszkaniu. Przedpokój to przecież wizytówka i zapowiedź tego, co zobaczymy w dalszej części mieszkania.

Podłogi ożywiające wnętrze

Dwa nowe wzory podłóg drewnianych Royal Floor są już dostępne w salonach RuckZuck na terenie całej Polski. Dąb Country i Merbau Unica z kolekcji Platinium to niepowtarzalne podłogi w naturalnych, brązowych odcieniach, które ożywią każde wnętrze.

Panele do domu za miastem

Dom za miastem staje się dla osób pracujących w centrum ostoją i ucieczką od tłoku i hałasu. Aranżując go, zadbajmy, aby wprowadzić do niego powiew świeżości i przyrody. Panele Hikora Philadelphia z kolekcji City o strukturze drewna zbliżą nas do natury nawet na przedmieściach dużego miasta.

Sposób na wystrój wnętrza

Aranżując wnętrze zastanawiamy się czy i na ile dać się ponieść najnowszym trendom. Czy bezpieczne, ponadczasowe rozwiązania nie pozostawią niedosytu? Na jak długo modne wnętrze pozostanie modne? Nie ma dobrych, jednoznacznych odpowiedzi. Istnieją jednak sposoby, by nasza przestrzeń było podatna na szybkie, niekłopotliwe i niezbyt drogie zmiany stylizacyjne.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2024 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi