salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Nowoczesne wnętrza z przeszłością

Współczesne wnętrza to bardzo często połączenie historii i modernizmu, przeszłości i teraźniejszości. Dlatego podłogi postarzane przeżywają złote czasy - jak nic innego wpisują się w ten trend.

Klasyka na nowo

Styl klasyczny jest ponadczasowy. Najlepszym tego dowodem jest niezwykła zdolność tego stylu do współistnienia z nowoczesnością. Jak odświeżyć klasykę, by nie tworzyła skansenu przeszłości, nie wydała się mieszczańska i nudna lub nie przygniotła monumentalną powagą? Trzeba dostrzec piękno przedmiotów z historią i trzymając się kilku zasad, znaleźć dla nich miejsce w swoim świecie.

Drewno niejedno ma imię

Drewo to najpopularniejszy materiał z jakiego wytwarzane są meble. Jest trwałe, bezpieczne dla użytkowników i ekologiczne. Do tego ma jeszcze jedną, bardzo ważną zaletę. Można z niego wyrzeźbić prawdziwe dzieła sztuki.

Wnętrza w modnej ponadczasowej bieli…

Czystość, sterylność, nuda…, takie pierwsze wrażenia posiada wiele osób którym proponuje się projekty wnętrz wraz z dodatkami, gdzie dominuje biel. Odcieni tej barwy jednak może być bardzo wiele od błękitnego, zielonego po lekko kremowy ecru czy szary. Biel jako motyw przewodni wnętrz jest obecny w wielu projektach uznanych stylistów i jest w tym sezonie modnym trendem.

Naturalna niedoskonałość

Koneserzy dobrych roczników, antyków i naturalnej niedoskonałości z pewnością zakochają się od pierwszego wejrzenia w podłogach ESCO z kolekcji Pelgrim – i będzie to prawdopodobnie miłość dozgonna.

Nie chowaj ich pod dywan

Coraz więcej osób decyduje się na drewnianą podłogę w swoim domu. Wnosi ona bowiem do wnętrz klimat ciepła oraz elegancji. Ponadto komponuje się z niemal każdym stylem aranżacji pomieszczenia, a odpowiednio zabezpieczona jest także niezwykle trwała. Przeznaczone do drewna lakiery Domalux Classic oraz Domalux Super zwiększą odporność naszego parkietu na uszkodzenia i zarysowania, dzięki czemu długo będziemy mogli cieszyć się jego pięknem.

Wyczaruj przestrzeń z kolorami

Często zastanawiamy się jak to się dzieje, że w niektórych pomieszczeniach czujemy się lepiej, niż w innych. Weseli gospodarze, przyjemne zapachy i odpowiedni nastrój tłumaczą przyjazny klimat panujący w domu, jednak to nie wszystko. W dużej mierze wpływ na nasze samopoczucie ma wielkość wnętrz, w których przebywamy. Duże przestrzenie dają poczucie lekkości i wolności. Poza tym z łatwością możemy je w dowolny sposób zaaranżować. Co jednak zrobić kiedy nasze "małe gniazdko" jest naprawdę małe?

Biel – kolor uprzywilejowany

Biel nadaje wnętrzom świeżości i nowoczesności. Efekt idealnie śnieżnej bieli osiągniemy dzięki nowej farbie JEDYNKA PERFEKCYJNA BIEL.

Przyjemności w godzinach pracy

Ekstremalne doznania w godzinach pracy, komfortowo wyposażone gabinety, szereg atrakcji i rozrywek – granica między życiem w pracy i po niej powoli się zaciera. Wszystko dla podniesienia efektywności i motywacji.

Kolor z dalekiej podróży

Błękit Morza Śródziemnego, zdobione złotem świątynie w Indiach czy wszelkie odcienie żółtego piasku Sahary to obrazy z wakacji, które zostają w pamięci na długo. Klimat egzotycznych miejsc tworzy kolor. Aranżując mieszkanie zainspirujmy się i przenieśmy do wnętrz barwy z różnych zakątków świata.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2024 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi