salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Złoty blask wnętrza

Od wieków złoto kojarzy nam się z bogactwem i z wytwornymi pałacowymi wnętrzami. Teraz ta królewska barwa wkracza do nowoczesnych wnętrz, gdzie świetnie komponuje się z innymi kolorami, dodając im wyjątkowego blasku.

POSTAW NA KOLOR

W naszych mieszkaniach kolor zagościł na dobre. Rezygnujemy z bieli i szarości na rzecz radosnych barw poprawiających nastrój. Nie ulega bowiem wątpliwości, że każdy kolor niesie z sobą określony ładunek emocjonalny.

Dom dla singla

Jeszcze kilka lat temu dostałby pogardliwą łatę starego kawalera. Dzisiejszy singiel nie ma jednak nic wspólnego ze stereotypowym wizerunkiem. To człowiek sukcesu, robiący karierę, niezależny w swoich decyzjach. Sam decyduje z kim się spotyka, o której kładzie się spać i jak urządza swoje mieszkanie.

Ciemny nie znaczy smutny, a klasyczny i elegancki

Aranżacja utrzymana w ciemnej kolorystyce wcale nie musi być ponura. Podpowiadamy, jak stworzyć wnętrze, które dzięki mocnym barwom stanie się kwintesencją szyku i stylowej elegancji.

Kolekcja Szmaragd – ekspresja niepowtarzalnego stylu życia

Smakować życie na wiele sposobów – oto jedna z recept na udaną i satysfakcjonującą podróż przez życie. W poszukiwaniu spokoju i dystansu do coraz szybszego tempa możemy prostymi zabiegami przywrócić utraconą równowagę ducha.

Odlotowy pokój kowboja, żeglarza lub sportowca

Odpowiedni dobór kolorystki ścian i sufitu, kilka akcentów dekoracyjnych i nasz syn może poczuć się we własnym pokoju, jak prawdziwy kowboj, żeglarz lub sportowiec. Jak to zrobić? Podpowiedź stanowi kolekcja „Room to Dream” marki Benjamin Moore, producenta ekskluzywnych farb do wnętrz.

System Feelings Waterproof – klinicznie czyste powierzchnie

System Feelings Waterproof marki Tikkurila zapewnia wytrzymałe wykonanie w pełni wodoodpornych ścian. Znakomicie sprawdza się w domowych łazienkach i kuchniach, na małych i dużych powierzchniach. Wymarzony dla amatorów częstych zmian w aranżacji wnętrz.

Niech wnętrza rozbłysną brokatem

Dotychczas brokat kojarzony był ze światem mody i karnawałowymi kreacjami. Teraz podbija również dziedzinę aranżacji wnętrz. Od niedawna kupić można dekoracyjny lakier do ścian Glitter Effect 311 marki Benjamin Moore, który zawiera drobiny brokatu.

Zmień dom na zimę

Zimowe temperatury nie sprzyjają wychodzeniu z domu – gdy za oknem szaro, buro i zimno, najlepiej zostać w cieple własnych czterech kątów. Aby dodatkowo sobie te chwile uprzyjemnić, nadajmy im zupełnie nowy wygląd.

Wybieramy kolory

Urządzając dom czy mieszkanie, radzimy sobie z wieloma elementami. Jednak, kiedy musimy wybrać kolor do mieszkania, ogarniają nas wątpliwości. Aby nie popełnić błędu, kierujmy się kilkoma prostymi zasadami.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2024 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi