salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Meble Black Red White w Dekoratorni

Meble i artykuły dekoracyjne Black Red White – największej polskiej grupy meblarskiej – zostały wykorzystane w metamorfozie mieszkania, zrealizowanej na potrzeby popularnego programu wnętrzarskiego „Dekoratornia”.

Siła z pomarańczy

Kolor pomarańczowy to nie tylko moc pozytywnej energii, ale też sprawdzone narzędzie w walce z zimowym przesileniem. A warto wiedzieć, że sposobów na przemycenie go do własnej przestrzeni jest naprawdę wiele – oto kilka tych wypróbowanych i godnych polecenia.

WNĘTRZA NA ZAMÓWIENIE

Zanim architekci rozpoczną projektowanie budynku starają się jak najlepiej poznać swoich klientów. Dzięki temu przygotowane propozycje odpowiadają stylowi życia i gustom właścicieli. Skoro najlepszy projekt to ten, na który klient reaguje słowami „o to mi właśnie chodziło!”, dlaczego więc nie kontynuować tego stylu pracy przy urządzaniu wnętrz?

Dni Niemieckiego Designu w Asymetria Studio w Domotece

W dniach 9 i 11 grudnia salon meblowy Asymetria Studio oraz Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka zapraszają architektów, dziennikarzy oraz wszystkich ceniących dobre wzornictwo na Dni Niemieckiego Designu, które odbędą się w salonie na ul. Malborskiej 41 w Warszawie (na terenie Parku Handlowego Targówek).

Zaproś święta do wnętrza!

Dekorowanie domu należy do przyjemniejszych przedświątecznych czynności. Im wcześniej się tym zajmiemy, tym więcej radości przyniesie nam ozdabianie zarówno choinki, ogrodu, jak i wnętrza. Poniżej porady stylisty o najnowszych trendach w świątecznych dekoracjach.

Fiński styl życia – design, kawa, sauna

Finlandia kojarzy sie wielu z nas wyłącznie z fiordami, św. Mikołajem i ... pewnym wysokoprocentowym napojem. Ale czy wiemy jak na co dzień żyją Finowie? Jak urządzają swoje domy? Jak radzą sobie z nieprzyjazną aurą i ciemnościami? Jakie codzienne przyjemności cenią? Jaki jest w zasadzie fiński styl życia?

Wrzosy i spółka

Kolor wrzosu, lawendy, bzu czy jagód wygląda dobrze nie tylko w naturze, ale także we wnętrzu. Odcienie fioletu doskonale prezentują się jako kolor ścian jak ale także dodatków. Podpowiadamy jak ich użyć, aby wnętrze nie stało się przytłaczające.

Poddasze – funkcjonalne i z klimatem

Poddasze stwarza wiele możliwości aranżacyjnych. Wprawdzie skosy i załamania to trudne miejsca, ale odpowiednio zagospodarowane mogą nadać przestrzeni niepowtarzalny klimat. Adaptując poddasze do celów użytkowych zyskujemy dodatkową powierzchnię.

Wieczorami jesień się zaczyna

Kiedy aura za oknem nie zachęca do spacerów, a w telewizji leci kolejny odcinek nużącego serialu, nie dajmy się zwieść nudzie i melancholii. Długie, jesienne wieczory, to najlepszy czas na ciekawe spotkania, inspirujące rozmowy i odpoczynek. Oto trzy sposoby na udany wieczór, spędzony w zaciszu własnego domu.

Pasy we wnętrzach – poznaj ich niesamowitą moc

Wąskie, szerokie, pionowe, poziome, stonowane, czy też tętniące energetycznymi kolorami tęczy – bez względu na rodzaj, pasy są jednym z najbardziej efektownych motywów w dekoracji wnętrz. Dlaczego by więc nie zaprosić ich do własnego domu?

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2024 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi