salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Głębia koloru

Jak zaaranżować wnętrze domu, aby wyglądało ekskluzywnie i elegancko? Można postawić na oryginalne meble, wyszukane dodatki, czy ciekawe materiały tekstylne. Istnieje jednak o wiele prostszy i zarazem efektowniejszy sposób – pomalowanie ścian zdecydowanym, głębokim kolorem, który nada pomieszczeniom niepowtarzalnego charakteru. Efekt taki uzyskamy dzięki farbom Akrylit W marki Dekoral.

Produkty Caparol ze znakiem E.L.F

Linię farb i materiałów wykończeniowych firmy Caparol oznaczoną znakiem E.L.F. (niem. Emission Lösemittel Frei) charakteryzuje bardzo niska zawartość szkodliwych substancji lotnych, pochodnych rozpuszczalników i plastyfikatorów. Dzieje się tak, gdyż zawierają one trzydziestokrotnie mniej niezdrowych składników niż dopuszczają restrykcyjne normy Unii Europejskiej przewidziane na rok 2010.

Ogniste czerwienie rozbudzą każde wnętrze

Czerwień nie jedno ma imię. Paleta kolorów z rodziny czerwieni jest tak bogata, że w zależności od zastosowanego we wnętrzu odcienia, dekorowane pomieszczenie sprzyjać będzie relaksowi, pracy bądź zabawie. Magenta emanuje energią i bardzo dobrze sprawdzi się w pokoju szalonej nastolatki.

Jak wiosną odmienić mieszkanie w kilka chwil

Wiosenny klimat najłatwiej wprowadzić za pomocą żywych, jasnych kolorów. Można jednak pójść krok dalej i wybrać oryginalne wzory, najlepiej florystyczne, przywodzące wspomnienia kwiecistej łąki.

Walentynki w przytulnym wnętrzu

Walentynki spędzone w zaciszu mieszkania mają wielką przewagę nad innymi rozwiązaniami. Przede wszystkim zapewniają spokój i potrzebną intymność. Brak towarzystwa osób trzecich, na które jesteśmy skazani w kinie czy w restauracji to ogromny plus. Jedyne, o co musimy zadbać, to odpowiedni nastrój.

Super Spec Green – ekologiczne farby przyjazne domownikom

Przy wyborze farby do domowych wnętrz warto pomyśleć o bezpieczeństwie swoich najbliższych. Wodorozcieńczalne farby z linii Super Spec Green marki Benjamin Moore nie wydzielają drażniącego zapachu, mają zredukowaną zawartość LZO i są przyjazne środowisku naturalnemu.

Biel bez plam

Jeszcze do niedawna białe ściany kojarzyły nam się jedynie z wnętrzami szpitali i szkół. Obecnie jednak kolor ten znów staje się modny. Biel chętnie wybierana jest przez projektantów ze względu na swoją uniwersalność i ponadczasowość.

Dom, który myśli

Inteligentny dom, który sam dba o komfort i bezpieczeństwo domowników to obecnie rzeczywistość, a nie wytwór wyobraźni. Może być on dostępny dla każdego z nas. Dzięki nowoczesnym technologiom dom sam zatroszczy się o zamknięcie okna w trakcie ulewy czy właściwą wentylację pomieszczeń, zapewniającą zdrowy mikroklimat.

Jak starą komodę przemienić w stylowy mebel

Przekonanie, że stylowy pokój kosztuje dużo więcej, nie zawsze jest zgodnie z prawdą. Stworzenie niepowtarzalnego klimatu w mieszkaniu często wymaga tylko trochę czasu i pracy, aby zrealizować swoje pomysły. Ciekawym rozwiązaniem może być przemiana zwykłego mebla w niepowtarzalny produkt, wykorzystując rozmaite techniki dekoracji i odnawiania.

Wyczaruj zimę z Dekoral Fashion

Zima bywa mroźna i sroga, w tym jednak jej urok. Białe płatki fruwające w powietrzu, spowite śnieżnym puchem wzgórza i mróz trzaskający pod butami. W każdym z nas drzemią wspomnienia, gdy jako dzieci nie mogliśmy się doczekać, by ulepić bałwana, zrobić bitwę na śnieżki i wypatrywać przez okno Mikołaja z workiem prezentów przerzuconym przez ramię. Czar tych mroźnych i niezwykłych dni z łatwością wprowadzimy do naszych domów dzięki farbom marki Dekoral Fashion.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2024 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi