salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Rozświetl wnętrze szkłem

Szkło jest znakomitym elementem dekoracyjnym, ale ma też cenne zastosowanie praktyczne. Z jego pomocą doświetlisz i optycznie powiększysz nawet najmniejszą przestrzeń. Nasłonecznienie mieszkania ma znaczący wpływ na samopoczucie domowników. Stąd warto wykorzystać wszystkie możliwości, aby umożliwić maksymalne wnikanie promieni do wnętrza.

Podróż po wnętrzach

Upalne afrykańskie sawanny, kolorowe i zmysłowe Indie, a może pełna zagadkowej mistyki Japonia? Wbrew pozorom nie są to propozycje wakacyjnych wycieczek, a... pomysły na aranżację wnętrza.

Ciemny nie znaczy smutny

Wnętrza zachowane w ciemnych barwach nie muszą odstraszać .Aranżacje utrzymane w tego typu kolorystyce świadczą o wyszukanym guście , szyku ale przede wszystkim odwadze właścicieli. Jak zatem sprawić, by nasze mieszkanie stało się kwintesencją stylowej elegancji, a nie budzącym niechęć wnętrzem?

Zew natury

Zgodnie z najnowszymi tendencjami w wielu przedmiotach „siedzi” zwierzę. Zoomorficzne kształty nie pojawiają się przypadkiem. Mimo postępu i urbanizacji nieustannie potrzebujemy kontaktu z naturą. Ponadto mebel-zwierzak zazwyczaj wywołuje w nas pozytywne emocje i traktujemy go jak domowego pupila - w takim towarzystwie czujemy się lepiej.

Rozplanuj okna w swoim domu

Przy budowie domu musimy podjąć wiele ważnych decyzji, które wpłyną na nasz późniejszy komfort mieszkania. Na początku trzeba wybrać odpowiednią działkę, projekt i materiały budowlane. Bardzo wiele zależy także od odpowiedniego rozplanowania pomieszczeń i okien. Ale jak to zrobić?

PASY NA ŚCIANIE

Czy można optycznie wydłużyć niskie pomieszczenie? Oczywiście, że tak! Wystarczy zastosować pionowe pasy, dzięki którym nawet małe pokoje zyskają wrażenie wysokich. W tej roli sprawdzą się zarówno tapety jak i farby. Efekt wizualny wzmocnią produkty o unikatowym stopniu połysku, proponowane przez PARA PAINTS.

Męska strefa

Kobiety śmieją się, że mężczyźnie do szczęścia wystarczy lodówka z piwem, wygodny fotel i konsola do gry. Prawda jest taka, że przywiązuje on dużą wagę do przestrzeni, w której mieszka. Oto kilka wskazówek jak estetycznie i funkcjonalnie zaaranżować wnętrze w męskim stylu.

Prywatna wySPA

W pogoni za codziennymi obowiązkami, każda chwila poświęcona na relaks jest luksusem. Nie każdy może wygospodarować czas i pieniądze na wyjazd do ekskluzywnego ośrodka wellness. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby urządzić prywatne SPA w zaciszu własnej łazienki.

Kurz na cenzurowanym

To jeden z najbardziej niechcianych gości w naszym mieszkaniu. Nieproszony siada na kanapach, zagląda w każdy zakamarek i praktycznie nie sposób pozbyć się go na dobre. Kurz, bo o nim mowa, jest utrapieniem każdego domownika. I choć walka z nim jest syzyfową pracą, możemy jednak sprawić, że będzie mniej uciążliwa.

Muunto – biblioteka w każdym rozmiarze

Niezależnie od tego czy masz niewiele książek, czy jesteś prawdziwym bibliofilem Muunto pozwoli ci stworzyć idealne miejsce do przechowywania Twojego księgozbioru. Półki mocowane na metalowych profilach nie ugną się pod ciężarem opasłych tomów, stworzą też efektowne tło dla ulubionych albumów czy towarzyszących książkom bibelotów.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2024 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi