salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Beże i brązy – mistrzowie drugiego planu

Odcienie brązów i beżów to niezawodna recepta na subtelny klimat w mieszkaniu. Wystarczy połączyć je z oryginalnymi dodatkami i innymi żywymi barwami a stworzymy nowoczesne wnętrze.

Kolorowy piaskowiec na ścianie

Studio Finishes - linia dekoracyjnych materiałów malarskich marki Benjamin Moore, poszerzona została o nowy produkt. Do farby brokatowej, fosforyzującej i tablicowej dołączyła Texture Sand 386 – farba strukturalna o fakturze piaskowca.

Beże i brązy – mistrzowie drugiego planu

Odcienie brązów i beżów to niezawodna recepta na subtelny klimat w mieszkaniu. Wystarczy połączyć je z oryginalnymi dodatkami i innymi żywymi barwami a stworzymy nowoczesne wnętrze.

Trendy z Wrocławia

Styliści współpracujący z wrocławską Galerią Wnętrz Domar przygotowali własne interpretacje aktualnych światowych trendów w dziedzinie wyposażenia wnętrz. W nadchodzącym sezonie modna będzie zarówno ekstrawagancja, jak i powrót do klasyki. Inspiracji możemy też poszukiwać w stylu koczowniczych plemion oraz w nowoczesnym designie skandynawskim.

sKOLONIALizowane wnętrze - podłoga od deski do deski

Zanim nasza wymarzona podłoga znajdzie się na swoim miejscu, surowe drewno jest ujarzmiane i odpowiednio przygotowywane. To najważniejszy moment w całym procesie – od niego zależy wytrzymałość i piękno desek, które mają ozdabiać dom przez wiele lat.

Święta przy Wigilijnym stole

Idą, idą Święta... Widać to na każdym kroku – w sklepach "atakują" nas tysiące choinek, mikołajów, śnieżynek, reniferów lub w przypadku Wielkopolski –gwiazdorów. Każdy, choćby nawet nie chciał, musi przynajmniej przez chwilę pomyśleć o czekającym nas wyjątkowym wieczorze. Pierwsze skojarzenie? Przystrojona choinka, odświętnie ubrana rodzina i on....

Wyczaruj zimę w domu

Zima bywa mroźna i sroga, w tym jednak jej urok. Białe płatki fruwające w powietrzu, spowite śnieżnym puchem wzgórza i mróz trzaskający pod butami. W każdym z nas drzemią wspomnienia, gdy jako dzieci nie mogliśmy się doczekać, by ulepić bałwana, zrobić bitwę na śnieżki i wypatrywać przez okno Mikołaja z workiem prezentów przerzuconym przez ramię. Czar tych mroźnych i niezwykłych dni z łatwością wprowadzimy do naszych domów dzięki farbom marki Dekoral Fashion.

Nowe cienkie płytki

W salonie kompleksowego wyposażenia wnętrz Max-Fliz trafiły do sprzedaży kolejne innowacyjne, cienkie płytki. Chodzi o kolekcję Miss Fap włoskiego producenta Fap Ceramiche.

Eleganckie indygo

Jedną z najmodniejszych barw tego roku jest niebieski w odcieniu indygo. Ten intensywny i nasycony kolor jest obecny wszędzie: w ubraniach, dodatkach, makijażu ale także we wnętrzach.

Temperatura koloru

Kolory decydują o charakterze wnętrza i mają wpływ na nasze samopoczucie. Jedne działają na nas pobudzająco, a inne uspokajają. Ciepłe i zimne barwy, bo o nich mowa, mają jeszcze jedną zaletę – odpowiednio dobrane, potrafią podkreślić walory pomieszczenia lub ukryć jego wady.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2024 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi