salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Najmodniejsze trendy kolorystyczne w naszym domu

Wysublimowany gust i elegancja to elementy świata mody, ale też stylu życia. Osoby, które się nimi kierują oczekują najlepszej jakości i niebanalnych rozwiązań. Perfekcyjny dobór garderoby i dodatków oraz piękne wnętrza to wyznaczniki dobrego smaku, którym kierują się ludzie wrażliwi na piękno. Intrygującą i pełną emocji atmosferę, kreowaną przez największych światowych projektantów, przeniesiemy teraz do naszego domu, dzięki produktom nowej marki Dekoral Fashion, będącej kwintesencją współczesnych trendów mody.

Pochwal się podłogą - panele Grusza Comano

Aranżując wnętrza naszych mieszkań i domów coraz częściej stawiamy na prostotę i naturalność. Duże otwarte przestrzenie i eleganckie detale odpowiadają zwłaszcza ludziom stawiającym na funkcjonalność pomieszczeń i ich unikalny styl. Drewniana struktura podłogi Grusza Comano z kolekcji City marki Classen idealnie wpisuje się w ten trend.

Nastrój urokliwej Holandii

Kojarzona głównie z tulipanami, wiatrakami i rowerami, Holandia fascynuje na każdym kroku. To nie tylko ojczyzna wielkich twórców, takich jak Rubens, Van Gogh czy Rembrandt, ale również kraj o niezwykłej tolerancji dla odmienności i własnego zdania. Akceptacja dla różnych stylów życia połączona z niezwykle barwnym, nizinnym krajobrazem, pozwala Holandii być państwem uwielbianym przez turystów. Nawiązanie do lekkości i naturalności tego kraju znajdziemy w efektach dekoracyjnych Modern Line Sigma oraz Letnie Dmuchawce Dekoral.

Kolekcja mebli bukowych - Belvia

Linia bukowa – propozycja dla młodych ludzi ceniących znakomitą jakość litego drewna Linia bukowa to najnowsza kolekcja będąca odzwierciedleniem trendów panujących na rynku mebli.

Moda na biel - kolekcje drzwi Ksantos i Classic w RuckZuck

Biel wraca do naszych mieszkań. Doceniając jej świeżość i funkcjonalność coraz częściej wybieramy białe ściany, meble i dodatki. Ciekawe modele skrzydeł drzwiowych w tym kolorze, Ksantos i Classic, znajdziemy w salonach RuckZuck.

Kontrasty – sposób na awangardową aranżację wnętrza z marką Dekoral

Mocne, wyraźne zestawienia kolorów to sprawdzony sposób na nadanie wnętrzu niezwykłego posmaku awangardy i nowoczesności. Farby i emulsje z oferty marki Dekoral umożliwiają nam dowolne kombinacje kolorystyczne, które możemy zastosować w każdym pomieszczeniu, nadając mu nowego wyrazu..

Schody na pierwszym planie

Schody Prima firmy Rintal Polska stanowią uosobienie szyku i elegancji, będąc zarazem manifestem nowoczesnego stylu życia. Zaprojektowane z myślą o tych, którzy w poszukiwaniu ponadczasowych rozwiązań, mają odwagę zerwać z rutyną i otworzyć się na nową jakość w dekoracji i wykończeniu wnętrz.

Nowoczesne wnętrze z duszą

W nowoczesnym wnętrzu każdy nawet najdrobniejszy szczegół jest bardzo ważny. Starannie dobieramy kolor ścian i tapet, rodzaje podłóg, oświetlenie, a przede wszystkim meble, firany, zasłony, narzuty, dywany i wszelkie dodatki, które razem tworzą niepowtarzalny i wyjątkowy klimat.

Z duchem indyjskiego przepychu

Indie to kraj, w którym wszystkiego jest dużo – ilość ludzi, bogactwo kulturowe, językowe, religijne, a nawet krajobrazowe sprawiają, że jest to miejsce niezwykle wyjątkowe i barwne. W zachwyt wprawia także architektura Indii – potężne i urządzone z przepychem budowle to wizytówka tego kraju.

Wielkomiejska egzotyka

Varilla Giordano to najnowsza propozycja paneli podłogowych z kolekcji City marki Classen. Wyjątkowa kolorystyka oraz drewniana, zróżnicowana struktura nadadzą wyrazistości każdemu wnętrzu.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2024 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi