salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Jak zaaranżować rodzinne wnętrze

Rodzinny wystrój mieszkania wymaga odpowiedniego potraktowania już w fazie projektu. Niewątpliwie powinien charakteryzować się dużą funkcjonalnością. Odpowiednio przystosowany, stanie się ulubionym miejscem spędzania wolnego czasu. Z wykorzystaniem tkanin Dekorii urządzimy uniwersalne wnętrze dla każdego.

Sen – przepis na zdrowie i wypoczynek

Wakacje, urządzanie mieszkania, zdrowie i jeden wspólny element – sen. Często nie zdajemy sobie sprawy, że ma on ogromne znaczenie w codziennym życiu, zarówno u młodych jak i dorosłych osób. Jednak, aby przynosił nam korzyści, musimy pamiętać o kilku ważnych regułach – związanych nie tylko z ilością, ale i jakością snu.

Z plaży do domu – czar piaskowych dekoracji

Wakacyjne kolory we wnętrzach to nie tylko sposób na przeniesienie do domu wspomnień ze słonecznej plaży. Odpowiednio dobrane dekoracje ścienne pozwalają stworzyć ciekawy efekt aranżacyjny, ożywiając pomieszczenie na cały rok.

Pomieszczenia w jasnym świetle

Salon, kuchnia czy gabinet - w każdym z tych pomieszczeń bardzo ważną rolę odgrywa oświetlenie. Podpowiadamy jak dobrać je tak, aby spełniało swoje najważniejsze funkcje

Trzy sposoby na powiększenie mieszkania

Ciasne, ale własne – mówi stare, polskie powiedzenie. Jednak małe mieszkanie wcale nie musi sprawiać wrażenia niewygodnego. Za pomocą kilku optycznych trików nawet niewielki metraż można przemienić w przestronne i funkcjonalne wnętrze.

Farby do zadań specjalnych

Zabłocona łapa psa, który dopiero co wrócił ze spaceru. Rozlany drink w przypływie fantazji podczas parapetówki. Odciski palców wokół kontaktu. Zagrożenie dla czystości ścian czyha na każdym kroku. Jak sobie z nim poradzić?

Czym się kierować przy wyborze koloru

Wybór koloru nie jest prostą decyzją. Przecież dostojny fiolet czy neutralny brąz mogą mieć nawet kilkaset odcieni. Kanadyjski producent farb PARA PAINTS radzi, jak nie zgubić się w palecie 2500 barw.

Antyalergiczne mieszkanie

Alergia staje się w ostatnich latach coraz większym problemem społecznym i dotyczy około 1/3 społeczeństwa. Utrudnia jakość życia, pracę i naukę. Piękną wiosną czy latem, staje się udręką dla chorych, a najczęstszą jej przyczyną jest alergia na pyłki, zwierzęta, czy po prostu kurz. Jak z nią walczyć?

Jak przetrwać upał w domu

Ostatnio w Polsce panują iście tropikalne temperatury. Nasze domy bardzo mocno nagrzewają się w ciągu dnia, co znacznie utrudnia odpoczynek. Przez otwarte okna do mieszkania dostaje się gorące powietrze. Dzięki kilku prostym sposobom można jednak przewietrzyć i ochłodzić wnętrza.

Młoda para na swoim

Trochę funkcjonalnych rozwiązań, szczypta aranżacyjnej fantazji i dużo miłości w każdym kącie to recepta na urządzenie idealnego mieszkania dla świeżo upieczonego małżeństwa. Aby lokatorom żyło się przyjemnie warto dobrze przemyśleć wystrój nowego lokum. Często to bowiem decyzja na długie lata.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2024 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi