salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Dwulamelowa podłoga drewniana

Jesion to jedno z najstarszych i największych drzew liściastych rosnących w Europie. Wysokie, proste pnie oraz brunatno-szara kora w połączeniu z grubymi i rozłożystymi gałęziami sprawiają, że wygląda on niezwykle elegancko i dostojnie. Takie też są dwulamelowe podłogi drewniane Jesion Rustic marki Royal Floor, dostępne w salonach RuckZuck.

Dom – Twoje prywatne królestwo

Dom kojarzony jest z bezpieczeństwem i poczuciem ciepła, dlatego estetyka wystroju wnętrz, oparta na elementach drewnianych, ceniona jest przez architektów i designerów. Dzięki niemu nowoczesna aranżacja wnętrza mieszkalnego nie musi być zimna i sterylna.

Lustrzany błysk pod stopami

Nastał czas dla lubiących efektowne dodatki w aranżacji wnętrz. Połyskujące elementy wystroju są dziś modne. Do popularnych w zeszłym sezonie dywanów ze złotą nitką dołączyły podłogi na wysoki połysk. Firma Sklepy KOMFORT stale uaktualnia ofertę produktów, dostosowując ją do panujących w branży trendów. W swojej kolekcji posiada kilkadziesiąt wzorów podłóg na wysoki połysk.

Kolory dzieciństwa od marki Dekoral

Beztroska, radość i głębokie kolory – tak najczęściej wspominamy swoje dzieciństwo. Nie znając jeszcze zgiełku dorosłego życia, mając kilka lat, mocniej odczuwaliśmy otaczający nas świat. Trawa była bardziej zielona, księżyc większy, a promienie słoneczne cieplejsze. Kto nie chciałby raz jeszcze poczuć jak intensywnie smakowały owoce z babcinego ogródka i zachwycało pierwsze spojrzenie na morze?

Drzwi wewnętrzne wyrazem stylu

Każdy chce, aby jego wymarzone lokum, było piękne i stylowe. Na wystrój mieszkania lub domu może wpłynąć wiele czynników. Jednym z tych, który ma coraz większy wpływ na architekturę wnętrz są drzwi. Dziś stanowią jeden z najważniejszych elementów wystroju mieszkania. Ich wygląd, zastosowane zdobienia, materiały, z których je wykonano dają nam olbrzymią paletę możliwości. Dlatego każdy może przy ich pomocy podkreślić indywidualny styl i gust.

Gabinet w stylu Quattro

Nowoczesna linia wzornicza Quattro została rozszerzona o meble do gabinetu. Proste, a zarazem dopracowane w każdym szczególe meble to oferta dla tych osób, które cenią wysoką jakość wykonania oraz funkcjonalność form.

Nowatorskie płytki ceramiczne

Płytki SlimmKer to nowe niespotykane do tej pory rozwiązanie w glazurnictwie. Hiszpański producent Inalco zaprezentował je po raz pierwszy na targach Cevisama 2009 w Walencji, gdzie przedstawiane są najnowsze trendy i technologie dotyczące płytek ceramicznych. Płytki SlimmKer stanowiące przykład nowatorskiego podejścia do glazury trafiły już do sprzedaży w krakowskim salonie kompleksowego wyposażenia wnętrz Max-Fliz.

Idealny duet – kolory duszy i ciała

Dusza i ciało to dwa nierozerwalnie połączone ze sobą pierwiastki. Aby ich właściciel był szczęśliwym człowiekiem, muszą ze sobą harmonijnie współgrać w każdym momencie naszego życia. Marka Dekoral Fashion zaprasza do krainy kolorów, które ukoją duszę i ożywią ciało, tworząc idealne duety zapewniające nam codzienną dawkę dobrego nastroju.

Aura – eksplozja kolorów! Nadchodzi nowa generacja farb

Aura to linia ekskluzywnych farb marki Benjamin Moore Paints, stworzona z myślą o osobach, przywiązujących szczególną wagę do kolorystyki i estetyki wnętrz. Rewolucyjna technologia, bardzo bogata paleta oryginalnych, bardziej nasyconych kolorów, troska o środowisko naturalne oraz wysokie standardy bezpieczeństwa sprawiają, że produkty malarskie spod znaku Aura to idealne rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów.

Farba przyjazna środowisku - Cieszynka Klasyczna

Białe ściany to klasyczne rozwiązanie dekoracyjne. Marka Cieszynka oferuje ekologiczną farbę z nową, ulepszoną recepturą i opakowaniem z recyklingu – Cieszynka Klasyczna. Nada ona wnętrzu kolor ciepłej bieli i pozwoli na bardzo łatwą aplikację dzięki Formule łatwego malowania.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2024 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi