salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Minimalizm - przełamany! Nowoczesne aranżacje drewnianych podłóg

Współczesne wnętrza upodobały sobie minimalistyczny styl, uniwersalizm estetyczny oraz otwartą, pozbawioną dodatków przestrzeń. Trudno nie ulec urokowi temu funkcjonalnemu, a zarazem niezwykle eleganckiemu rozwiązaniu aranżacyjnemu.

A może by tak… czerwone wnętrze

Czerwony to kolor, który kojarzy się ze świętem zakochanych. Jest to zdecydowanie kolor miłości. Według tradycji chińskiej także szczęścia i powodzenia. O tym jak mądrze wykorzystać czerwony w aranżacji naszego wnętrza opowie architekt Anna Figiel z MIŁO – Pracownia Projektowa oraz Mariusz Kaperczak z PARA Paints.

Zainspirowane kolorem mieszkanie w karnawale

Wyjątkowa aranżacja o unikalnym klimacie - tego oczekujemy względem karnawałowego wystroju czterech kątów. Połączenie codziennego image z detalami nadającymi wnętrzu akcenty szampańskiej zabawy, to gwarancja udanego przyjęcia.

Ciepło w dobrym stylu udomowione

Ciepłe, przytulne barwy nadają wnętrzu subtelną miękkość i czynią je ostoją spokoju odgradzającą nas od chaosu świata zewnętrznego. Inspirując się tonacjami barw proponowanymi przez Tikkurila, nadamy tym aranżacjom powabną elegancję.

Ekologia z designem w zgranym duecie

Zaprojektowana przez pracownię 2012Architecten Willa Welpeloo, zbudowana w głównej mierze z odpadów rozbiórkowych i fabrycznych, zaskakuje niezwykłym pomysłem i nowoczesnym designem. Znajdujący się w Roombeek na przedmieściach holenderskiego miasta Enschede ekologiczny budynek to bowiem unikatowy przykład wykorzystania możliwości recyklingu i nowoczesnego stylu architektonicznego.

Wspomnienia pod ręką

Zdjęcia, które pragniesz mieć zawsze w zasięgu wzroku lub minikarteczki z wiadomościami skierowanymi do domowników wreszcie zyskują odpowiednią oprawę. Ramka lub tablica korkowa to niejedne rozwiązania by ujarzmić domowe notatki i papierowe sentymenty.

Dom niejedną ma... barwę

Barwy tej zimy, lata, wiosny, jesieni, sezonu czy roku... Bardzo lubimy śledzić zmienność trendów dekoratorskich. Jednak urządzanie mieszkania jest zabiegiem, którego efekty pozostają na ogół na wiele lat.

Drzwi przesuwne - praktyczne rozwiązanie dla nietypowej przestrzeni

Drzwi przesuwne to rozwiązanie coraz częściej stosowane w aranżacji wnętrz. Usprawniają one korzystanie z przestrzeni, a w przypadku niewielkiego metrażu poprawiają funkcjonalność mieszkania. Uwagami na temat zastosowania oraz konstrukcji drzwi przesuwnych podzielili się z nami eksperci z Zakładu Stolarki Budowlanej CAL.

Nowoczesne wnętrze z połyskiem

Nowoczesne, minimalistyczne akcenty coraz szerzej wkraczają do domowych przestrzeni. Czy zawsze muszą się one wiązać z rezygnacją z elementów bardziej tradycyjnego wystroju?

Zimowe oranżerie

Ogrzewany ogród zimowy pozwala nam stworzyć przestrzeń mieszkalną, w której urokiem światła słonecznego możemy się cieszyć przez cały rok. Decydując się na inwestycję, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na właściwości termoizolacyjne konstrukcji nośnej i wkładów szybowych.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2024 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi