salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Szykowna czerń

Czerń jest tajemnicza, niebanalna i ponadczasowo elegancka. W damskiej szafie „mała czarna” jest wręcz obowiązkowa, idealna na wiele okazji. W przypadku kolorów ścian czerń używana jest niezwykle rzadko. Kolor elitarny? Tak, ale jakże modny i niezwykle szykowny.

Perfect Home - aranżacja wnętrz

Ideą Firmy Perfect Home jest wsłuchiwanie się w potrzeby Klienta, by wnętrze, które aranżuje służyło wygodnemu życiu, było estetycznym azylem po dniu wypełnionym pracą, a w przypadku aranżacji dla firm - maksymalnie pomagało w organizacji codziennych zajęć.

W nurcie dziewiczej Australii

Ponad 100mln lat temu Australia należała do wielkiego kontynentu Gondway, który tworzyła razem z Ameryką Południową, Antarktyką oraz Indiami. Obecnie Australia to kontynent i kraj niezwykle rozwinięty cywilizacyjnie, nie brak tu jednak wciąż terenów dziewiczych, czy wręcz dzikich. Niepowtarzalny charakter tego kontynentu odnaleźć można w efektach dekoracyjnych Metaliczny Art marki Sigma oraz Strefa Spokoju marki Dekoral, które oddają jego oryginalność i różnorodność.

Krzesło York – praktyczne rozwiązanie do każdego pomieszczenia

Aranżując pomieszczenie biurowe bądź salę konferencyjną na równi stawiamy zarówno komfort użytkowania, jak i ich funkcję reprezentacyjną. Jednym z istotnych elementów wyposażenia tego typu sal są wygodne i estetyczne krzesła. Ciekawą propozycją jest krzesło York z kolekcji „24h at work” firmy Dziedzic.

Wnętrza kolorem podświetlane – oprawy oświetleniowe Music Line Firmy SKOFF

Światło jest dla wnętrza tym, czym wino do posiłku. Odpowiednio dobrane potrafi nie tylko uzupełnić, lecz także wzbogacić aranżację pomieszczeń o niepowtarzalny urok i wyjątkową atmosferę. I tak jak w przypadku wina istotna jest siła smaku oraz barwa, tak i w przypadku oświetlenia ważna jest jego właściwa intensywność oraz kolor. Harmonię tych dwóch elementów, zdolną podkreślić aranżację każdego pomieszczenia, osiągniemy dziś dzięki zastosowaniu niepowtarzalnego rozwiązania – opraw oświetleniowych LED z kolekcji Music Line firmy SKOFF.

Meble odzwierciadlające najnowsze trendy i upodobania właściciela

Najwyższej klasy wzornictwo inspirowane stylem kolonialnym, prostotą lat trzydziestych, bogactwem natury czy klimatem Skandynawii, można odnaleźć w najnowszej ofercie marki FORTE, która w 2009 roku wprowadza do sprzedaży nowe linie stylistyczne.

Z duchem indyjskiego przepychu

Indie to kraj, w którym wszystkiego jest dużo – ilość ludzi, bogactwo kulturowe, językowe, religijne, a nawet krajobrazowe sprawiają, że jest to miejsce niezwykle wyjątkowe i barwne. W zachwyt wprawia także architektura Indii – potężne i urządzone z przepychem budowle to wizytówka tego kraju.

Zaproś wiosnę do wnętrza

Daj się ponieść wiosennemu nastrojowi — skuś się na truskawkowe lody w kawiarni, poluj na zielone pąki w parku i wprowadź radosne barwy do swojego domu. Paleta 30 gotowych kolorów Jedynki Kolor, inspiruje do wiosennej zmiany aranżacji mieszkania.

Du design - piękne wnętrza

DU pracowania projektowa specjalizuje się w  projektowaniu architektury wnętrz prywatnych, komercyjnych i biurowych. Zespół składa się z dyplomowanych architektów wnętrz, posiadających doświadczenie w praktyce oraz współpracujących ze specjalistami branżowymi.

Kolekcja paneli Extreme – kolejne nowości w RuckZuck!

W ogólnopolskiej sieci sklepów RuckZuck klienci od niedawna mogą nabyć panele z nowej kolekcji marki Classen. Extreme to niebanalne wzory podłóg, które nadadzą każdemu pomieszczeniu indywidualny styl.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2024 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi