salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Zawsze modna klasyka

Eleganckie, ponadczasowe wnętrze, idealne jest dla wymagających osób, szukających w zaciszu swojego mieszkania spokoju w luksusowym wydaniu. Klasyczna stylistyka, pełna tradycji, to efekt osiągnięty przez specjalistów Dekoria.pl, wykorzystujących w swoim projekcie nową kolekcję Bellagio.

Schody w drewnianej odsłonie

Schody, oprócz funkcji użytkowej mogą również stanowić dekoracyjny element wnętrza. Najlepiej, jeśli materiały użyte do ich budowy nawiązują do aranżacji całego domu lub tworzą ciekawe kontrasty. Egzotyczne drewno z oferty DLH Poland wprowadzi do domowych wnętrz przytulne ciepło, zaś dzięki swojej niezwykłej trwałości będzie cieszyć niebanalnym pięknem przez długie lata.

By efekt był pełniejszy

Niepowtarzalne wnętrza i wyjątkowy klimat poszczególnych pomieszczeń to uczta dla zmysłów każdego domatora. Co odróżnia studyjny wystrój od przepychu włoskiego stylu lub ciepła rustykalnego charakteru? Jak zwykle okazuje się, że diabeł tkwi w szczegółach.

Renesans tapet

Nowoczesne tapety to bogate wzornictwo, kolorystyka oraz wykorzystanie naturalnych materiałów. Współczesnym trendem w aranżacji jest traktowanie tapety jako akcentu we wnętrzu.

Ocieplamy wnętrze z Dekoria.pl

Zarówno te klasyczne, jak i z nowoczesnym deseniem, pełnią istotną funkcję w aranżacji wnętrz. Zasłony - jedna z najbardziej eleganckich form dekoracji okna - będą przysłowiową „kropką nad i” całościowego wystroju mieszkania. Dekoria.pl, producent tekstyliów domowych, oferuje swoim klientom piękne i oryginalne zasłony w różnych wzorach z ponad 700 tkanin.

Biel - rozważna i romantyczna

Tym razem na kolorystyczny warsztat „Color Workshop” trafiła biel, najbardziej uniwersalny z kolorów, który triumfalnie powraca do domów Polaków. Z czego wynika jej rosnąca popularność? Jak wykorzystać jej potencjał we wnętrzu? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą eksperci marki Benjamin Moore.

Z farbą na ścianę

Pędzel i wałek malarski oraz wybrany kolor farby emulsyjnej to podstawowy zestaw do odmalowania domu. Podstawowy, ale nie zawsze wystarczający. Różne koncepcje i techniki dekorowania, a także właściwości samych ścian wymagają często odmiennego, indywidualnego podejścia.

Energetyczne wnętrze na jesień

Szara i dołująca aura za oknem sprawia, że większość czasu spędzamy w domu. Jak szybko i skutecznie sprawić, żeby nasze mieszkanie stało się bardziej przytulne? Wystarczy, że wprowadzimy do niego nowy kolor. Jesienne malowanie to doskonały sposób na poprawę nastroju i ożywienie wnętrza.

Klasyczne wnętrza zawsze na czasie

Tradycyjne rozwiązania nigdy się nie starzeją. Czas płynie, a one wciąż zachęcają, aby podjąć z nimi inspirujący dialog. Są uniwersalne i z powodzeniem sprawdzą się zarówno w przestronnych, jak i niewielkich pomieszczeniach

Szarości i biele w nowej odsłonie podłóg Torlys

W salonach Dekorian pojawiła się nowa odsłona podłóg Torlys. Linia Everest Hardwood Floors została powiększona o modne wzory oraz atrakcyjne wymiary desek.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2024 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi