salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
W kolorze miłości…

W przeddzień święta zakochanych zewsząd otacza nas kolor czerwony. Witryny sklepowe, reklamy telewizyjne emanują tą ekspresyjną barwą i sprawiają, że zaczynamy ją odkrywać na nowo. Czerwień jest kolorem ponadczasowym, zawsze modnym i dobrze się kojarzy. Przy okazji Walentynek warto się zastanowić nad wykorzystaniem go również we własnych domach.

Skośne, krzywe i wysokie – zagospodarowanie przestrzeni nieużytkowej mieszkania

Marzymy o przestrzennym apartamencie, w którym ręką architekta powstanie idealne wnętrze, dostosowane do indywidualnych potrzeb, a wspomnienie o ciasnym i nieustawnym M3 zniknie raz na zawsze. Gdy na realizację marzeń przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać warto przyjrzeć się systemowi zabudowy wnętrz marki Komandor, za sprawą którego to co szpeci i drażni w mieszkaniu może nabrać zupełnie innego charakteru.

3DLive Project Studio

3DLive Project Studio jest pracownią oferującą usługi nowoczesnego projektowania w trójwymiarze. Proponowane przez nas wizualizacje 3D, filmy czy spacery wirtualne dają możliwość prezentacji Państwa projektów w zupełnie innym świetle, wspomagają działania marketingowe, zaskakują inwestorów.

Fiolet – na granicy gorąca i chłodu

O co chodzi z tym fioletem? To kolor ciepły czy zimny? Przez wielu uważany jest za trudny do zestawienia z innymi barwami, a jednak chętnie sięgają po niego dekoratorzy wnętrz, nie mówiąc już o projektantach mody.

Gdy ściany chorują.

Tłuste plamy na ścianach? Grzyb pojawiający się nie wiadomo skąd? Ekspert Tikkurila podpowiada jak sobie z nimi radzić nie narażając się na kompleksowy remont całego pomieszczenia i duże koszty. Problemy ze ścianami wbrew pozorom nie dotyczą tylko starych domów, również w nowym mieszkaniu możemy się z nimi spotkać. Sami domownicy często przyczyniają się do powstawania plam na malowanych powierzchniach. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu specjalistów Tikkurila, przedstawiamy kilka najczęściej występujących problemów i wskazówki jak sobie z nimi radzić.

Subtelne srebro czy ekskluzywna platyna?

W końcu. Po długich poszukiwaniach i latach oszczędzania wreszcie kupiłaś mieszkanie, któremu możesz nadać szlachetne miano "moje". No, jeszcze tylko tę ścianę pomalujesz, tę przestawisz nieco w prawo, a tutaj… i nagle czar pryska. Chyba nie po to wydałaś mnóstwo pieniędzy, żeby teraz płacić za remont.

Ciepły dom, zimny dom…

Wiele elementów wystroju wnętrza naszego domu wpływa na panujący w nim klimat. Dobierając odpowiednie kolory farb, do każdego pomieszczenia można wprowadzić ciepły lub chłodny nastrój. Poszczególne właściwości zimnych i ciepłych kolorów są bardzo istotne przy aranżacji każdego wnętrza, ponieważ to właśnie barwy kreują klimat pomieszczenia oraz pozwalają na wydobycie jego atutów i ukrycie wad.

Zamieszkać w pałacu.

Wielu z nas marzy, by we własnym M poczuć się jak król. Dlaczego więc nie urządzić go luksusowo, jak na króla lub królową przystało?

Kolory Świąt

Świat, który nas otacza to świat barw, dźwięków, zapachów i smaków. Zazwyczaj nie zastanawiamy się nad ilością otaczających nas doznań. To właśnie jednak zapachy, dźwięki, smaki i kolory malują nasze wspomnienia, zapadają w pamięć, a przywołane po latach odżywają i przywołują minione chwile.

Art & Design Kinga Śliwa - urządź swoje mieszkanie

Art&Design Studio Projektowe, to firma, która stara się zawsze sprostać oczekiwaniom swoich klientów. Bardzo cenimy sobie czas oraz wygodę osób, które zapraszają nas do współpracy. Jesteśmy w każdym czasie do Państwa dyspozycji służąc fachową radą i naszym doświadczeniem.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2024 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi