salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Dyskretny urok drewna

Naturalne drewno ma w sobie niezaprzeczalny urok, czar i magię. Zachwyca delikatną strukturą, barwą i fakturą. Co więcej - z biegiem czasu staje się ono coraz bardziej stylowe i zyskuje na szlachetności. Dzięki tym drewnianym podłogom nasze wnętrza przez lata będą urzekać naturalnym wdziękiem i kusić ponadczasową elegancją.

Spokój Przedmieścia

Dawniej migrowaliśmy ze wsi do dużych miast, to tam skupiała się gospodarka, biznes i kultura. Słowem: tam tętniło życie. Jednak z czasem gwar wielkich metropolii stał się męczący i w poszukiwaniu spokoju coraz bardziej oddalaliśmy się od ich centrów.

Rozsuń drzwi

Zwolennicy nowoczesnych rozwiązań aranżacyjnych będą zachwyceni. Okazuje się, że w mieszkaniu nudny nie musi być nawet… sposób otwierania drzwi. Coraz większą popularność zyskują systemy przesuwne: chowane w ścianę lub naścienne, co stwarza nowe możliwości, a przy okazji pomaga zaoszczędzić tak cenną w mieszkaniu wolną przestrzeń.

Gotowe do zamieszkania

W Europie Zachodniej większość nowych mieszkań jest sprzedawanych w standardzie "pod klucz". Moda na takie rozwiązanie dotarła również do Polski. Powód? Kupowanie gotowego M pozwala zaoszczędzić mnóstwo stresu, pieniędzy i czasu.

Oryginalne drzwi wewnętrzne

Ciekawa geometryczna forma i ciepłe kolory drewna to cechy wyróżniające kolekcję Finish firmy Stolbud Włoszczowa. Atrakcyjne skrzydła drzwiowe z tej serii będą doskonałym rozwiązaniem dla osób lubiących niebanalne pomysły.

Proste gipsowanie

Dziś nowoczesne kobiety szukają zatrudnienia w typowo męskich zawodach i wykonują prace domowe tradycyjnie przypisywane mężczyznom. Przybijanie gwoździ, drobne naprawy, wymiana urządzeń hydraulicznych, a nawet prace tak poważne jak malowanie czy szpachlowanie nie są już dla nich problemem.

Wirtualny program aranżacji wnętrz firmy WITEX

Perfekcyjne dopasowanie podłogi do wystroju pomieszczenia nie jest sprawą prostą. Nierzadko zdarza się tak, że choć wybrane przez nas panele podłogowe pięknie prezentowały się w salonie sprzedaży, to po zamontowaniu ich w naszym domu nie do końca jesteśmy zadowoleni z efektu.

Designerska alternatywa dla tradycyjnego parkietu

Wybór podłogi to nie lada wyzwanie. Kłopoty zaczynają się już na początku: parkiet, mozaika, panele, a może deski? A jeśli deski, to jakie?

Odnowa w domu i ogrodzie

Każde wnętrze domu czy sprzęt w ogrodzie potrzebuje odnowy raz na jakiś czas. Większość prac możemy wykonać niedrogo i we własnym zakresie.

Nowoczesna elegancja

Nasz wymarzony dom powinien być idealny pod każdym względem. Dlatego chcemy, aby drzwi wewnętrzne także pasowały do wystroju całego wnętrza. Nowa kolekcja skrzydeł drzwiowych VITRIO to szesnaście oryginalnych modeli, dzięki którym stworzymy wyjątkowy klimat we wszystkich pomieszczeniach.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2024 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi