salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Wyjątkowa podłoga w Twoim domu

Dąb Verden brązowy to jeden z sześciu niepowtarzalnych wzorów z nowej kolekcji Discovery marki Classen, których struktura idealnie odwzorowuje rysunek drewna. Brązowe panele laminowane o uniwersalnym kolorze i wyraźnym usłojeniu wyglądem przypominają prawdziwą drewnianą podłogę. Dzięki temu idealnie sprawdzą się zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i w domach, gdzie ceni się klasyczne piękno.

Kolor i światło

Kolor to światło, które odkrył Isaak Newton. Wystarczy popatrzeć na tęczę, która jest światłem rozszczepionym na barwy składowe. Każdy może też sprawdzić jak ta sama barwa zmienia się w różnych warunkach oświetlenia. Wybierając kolorystykę mieszkania trzeba więc myśleć o tym co wniesie do niej światło, to naturalne i to sztuczne.

Jak się dobrze urządzić

Wiele osób marzy o własnym „M”, własnym miejscu na świecie, gdzie wszystko urządzone jest według ich upodobań, i gdzie znajdują się rzeczy, które sami wybrali i zaaranżowali w odpowiadający im sposób. Miejsce to musi być urządzone absolutnie wyjątkowo.

Klasyka i delikatność dębowych paneli

W najnowszej kolekcji Discovery marki Classen znajdziemy panele o wąskich deskach i wyraźnym usłojeniu, które urzekają swą naturalnością i prostotą.

Nowa paleta barw - Aura®

Eclectic Chic, Pure Harmony i Global Artisan – to tematy kolekcji kolorystycznej Affinity™ zaprezentowanej przez firmę Benjamin Moore Co. Nowa paleta barw amerykańskiego producenta została dedykowana ekskluzywnej linii farb Aura®.

Montujemy panele podłogowe

Profesjonalnie zamontowane panele podłogowe będą nam służyć przez lata. Aby stworzyć wspaniałą podłogę, będziemy jednak potrzebować odrobiny wysiłku i uwagi.

Przestrzeń i czas

Czy aranżacja mieszkania dla singla lub młodego małżeństwa wymaga specjalnych zabiegów? Zdecydowanie tak, zwłaszcza jeżeli powierzchnia mieszkania jest niewielka. Ludzie aktywni muszą mieć przestrzeń zaprojektowaną, tak by pomagała im w codziennym, zabieganym życiu. Styliści wnętrz podpowiadają jak urządzić nieduże mieszkanie, by było funkcjonalne, a jednocześnie z charakterem.

Kolorowo i w pełnym blasku

Znaczenie koloru dla naszego życia jest oczywiste i niepodważalne. To od niego w dużej mierze zależy nasze samopoczucie, to on wytycza trendy w modzie, jest natchnieniem projektantów i muzą artystów. On też niepodzielnie króluje w naszych wnętrzach i to właśnie jemu zadedykowana została nowa kolekcja podłóg Color firmy WITEX. taliczna: Color Wysoki Połysk, Color Mat : 134,90 zł/m2 brutto

Nowoczesny design potrzebuje drewna

Moda na stosowanie w nowoczesnych wnętrzach naturalnych, ekologicznych materiałów nie przemija, dlatego drewno permanentnie wpisane jest w aranżację wnętrza mieszkalnego. Kolonial Naturalny Biały to nowa jakość estetyczna w Twoim domu.

Elewacje drewniane – powrót do natury

Wybudowaliśmy nasz wymarzony dom i teraz zastanawiamy się jak zabezpieczyć go przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Jaką elewację wybrać?

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2024 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi