salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Znajdź swój pomysł na mieszkanie

Salony RuckZuck posiadają w swojej ofercie wiele ciekawych wzorów podłóg. Znajdą wśród nich odpowiednie panele zarówno osoby ceniące sobie aranżacje klasyczne i tradycyjne, a także nowoczesne i oryginalne. Orzech Venosta z kolekcji Life marki Classen to propozycja dla każdego, kto poszukuje rozwiązań niebanalnych, a jednocześnie pozostających w zgodzie z naturą.

Aura® Matte 522 – nowa generacja farb

Aura® Matte 522 to wodorozcieńczalna, lateksowa farba akrylowa służąca do dekoracyjno-ochronnego malowania ścian wewnętrznych i sufitów. Nowy produkt marki Benjamin Moore Paints może być również stosowany do odnawiania elementów wyposażenia wnętrz m.in. drzwi, mebli, szafek, czy futryn.

Wnętrza w stylu modernistycznym łamane przez…. pianino

Pianino jako element aranżacji dla wielu ciągle nieodparcie kojarzy się jedynie z tradycyjnym oraz luksusowym wnętrzem. Stereotyp ten nie dziwi tym bardziej, że historia wykorzystywania tych instrumentów jako dekoracja sięga aż XV wieku kiedy to ręcznie rzeźbione przez największych artystów królowały na salonach.

Otwarte-zamknięte, czyli dwa światy w jednym wnętrzu

Każde mieszkanie jest polem różnych działań jego mieszkańców – rozmów, pracy, zabawy, przygotowywania posiłków i ich spożywania, przyjmowania gości, odpoczynku czy snu. Dla każdego z nich trzeba znaleźć odpowiednie miejsca i urządzić zgodnie z przeznaczeniem. Podstawowe decyzje wiążą się z podziałem przestrzeni wnętrza na strefę otwartą – dla wszystkich i zamkniętą – dającą prywatność.

Naturalna harmonia

Powrót do natury to od dłuższego czasu jeden z najmodniejszych trendów mających wpływ na aranżację wnętrz i budownictwo. Przejawia się on zarówno w wykorzystaniu we wnętrzach naturalnej, pochodzącej od kolorów ziemi palecie barw, jak również przez wybór odpowiednich materiałów.

Idealne wykończenie dla naszych podłóg

Kiedy ułożymy panele podłogowe, powinniśmy je jeszcze estetycznie wykończyć. W tym celu sięgnijmy po listwy przypodłogowe. Pozwalają one zamaskować szczeliny dylatacyjne a także, pomagają w rozprowadzeniu przewodów elektrycznych. Aleksander Warczygłowa, specjalista marki Arbiton, radzi nam, jak stworzyć idealną podłogę.

Niepowtarzalne słoje

Struktura i słoje drewnianych podłóg Kolonial Gothic odróżniają się od produktów imitujących naturalne drewno. Niepowtarzalny układ słojów i silnie zarysowana faktura pozwalają zaplanować wystrój, który swoim charakterem nawiązywać może do miejsc i czasów, o których marzymy.

Discovery – nowa kolekcja paneli

Bogaty asortyment, dostępny w sprzedaży w salonach sieci RuckZuck, po raz kolejny zostanie powiększony. Discovery marki Classen to nowa kolekcja paneli laminowanych, która już we wrześniu dołączy do oferty sieci.

Wnętrze w drewnie

Drewno to naturalny materiał, który ociepla i uszlachetnia wnętrze. Drewniana deska podłogowa, boazerie ścienne czy meble dodają pomieszczeniu przytulności i szlachetności. Oprócz funkcji dekoracyjnej – zapewniają wnętrzu odpowiednią termoizolację oraz wyciszenie.

Wzorem zdobione

W dobie sprzętowego minimalizmu we wnętrzach i dążenia do otwierania przestrzeni, charakteru i klimatu pomieszczeniom coraz częściej nadają ściany. Jednobarwne powierzchnie ożyją, gdy pojawią się na nich wzory.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2024 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi